Altın Kelebek Ödül Töreni kırmızı halı kıyafetleri! (Kim ne giydi?)

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu akşam Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu! Peki bu görkemli gecede hangi ünlü ne giydi? İşte Türkiye’nin en çok takip edilen isimleri ve kırmızı halıda giydiği kıyafetler…  

11 Aralık 2017, Pazartesi 09:48
A A
Posta.com.tr

Posta.com.tr

Televizyon ve müzik dünyasının 2017’ye damgasını vuran isimleri, halk oylaması ve özel jüri değerlendirmesi sonucu belli oldu.

Songül Öden

Songül Öden

Kazanan isimler dün akşam Zorlu PSM’de gerçekleşen 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde açıklandı!

Başak Dizer

Başak Dizer

Kırmızı halı heyecanıyla başlayan gecede birbirinden ünlü isimler en sevdiği tasarımcıların kıyafetleriyle boy gösterdi.

Gülben Ergen

Gülben Ergen

Gecede törenin sunuculuğunu Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan’ın üstlendiği geceye bakın hangi ünlü hangi kıyafetle katıldı… 

Aslı Enver

Aslı Enver

44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Aslı Enver geceye derin göğüs dekolteki, her zamanki gibi belinden kemer detaylı kadife elbiseyle katıldı. 

Aslı Enver

Aslı Enver

Kahkül modasını yeniden getirten saç modeli, kusursuz makyajı ile kıyafetini çok iyi taşıyan Aslı Enver'in kadife elbisesinin markası Tuvanam.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse

Rising Star" ödülleri Miray Daner, Melisa Şenolsun ve Hazal Filiz Küçükköse'nin oldu. Genç yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu'nun elinden aldı.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse

Yükselen yıldızlardan Melisa Şenolsun ve Hazal Filiz Küçükköse geceye Aslı Enver gibi Tuvanam imzalı elbise ile katıldı. 

Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun'un saçı ve makyajı Neslihan Atagül'ün de ilk tercihi olan Önder Tiryaki'ye ait. 

Songül Öden

Songül Öden

Altın Kelebek Ödüllerinde Mucize Yaratanlar kategorisinde ödül alan Songül Öden modaya uydu. Zümrüt yeşili payetli bir elbiseyle geceye katılan oyuncunun elbisesinin markası Tuvanam. 

Vatanım Sensin dizisiyle yıldızı parlayan Miray Daner geceye pudra tonlarında bir elbiseyle katıldı. 

Gelelim gecede giyeceği kıyafet en çok merak edilen isimlerden biri: Şeyma Subaşı! 

Kırmızı halıda eşi Acun Ilıcalı ile birlikte poz veren Şeyma Subaşı'nın elbisesi aslında düğün stilini de biraraya getiren Davetçokelbisemyok ekibi. 

Elbisenin markası ise Alexander Terekhov.

Gecede Yükselen Yıldız kategorisinin ödülünü veren Neslihan Atagül geceye geniş vatkalı, komple payetli bir elbiseyle katıldı. 

Hakan Yıldırım imzalı bu elbise moda eleştirmenlerden tam not alsa da Neslihan Atagül'ün elbiseyi tam olarak taşıyamadığına dair yorumlar yapıldı. 

Merve Boluğur son zamanlarda abartısız sade güzelliğiyle ön planda. Kırmızı halıda giydiği her kıyafetle merak konusu olan oyuncunun Aslı Enver'in derin göğüs dekoltesine benzeyen bu elbisesi Dice Kayek imzası taşıyor. 

Gerek fiziği gerekse uzun boyuyla her daim dikkat çeken isimlerden Özge Ulusoy'un kıyafeti Hakan Akkaya. 

Hande Erçel geceye Zeynep Tosun imzalı elbisesiyle katıldı! Elbisesi kadar saçı ve makyajı ile de göz dolduran oyuncunun makyajı Şeyma Subaşı'nın da makyajını yapan Ali Rıza Özdemir. 

 Öykü Karayel – Gökhan Alkan

Öykü Karayel – Gökhan Alkan

İşte gecede dikkat çeken diğer ünlüler ve stilleri... 

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan

Cansu Taşkın