Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz ekibine 50 porsiyon köfte istedi

10 Kasım 2017, Cuma 12:20
Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz programının çekimleri için geldiği Edirne'de, Acun Medya ekibine 50 porsiyon köfte sipariş ederek kıyak yaptı
Her yıl Edirne'de Yetenek Sizsiniz programı çekimi gerçekleştiren Acun Ilıcalı, bu yıl da geleneği bozmayarak Edirne'de 2 günlük çekimine start verdi.

50 PORSİYON KÖFTE İSTEDİ

Akşam yemeği için öğle saatlerinde bir köftecide yer ayırttıran Acun Ilıcalı, yorgun olduğu gerekçesiyle köftecide köfte yemek yerine, çekimin yapıldığı yere paket söyledi.

Acun Ilıcalı’nın menajeri ekibiyle, her yıl köfte yediği köfteciden 50 porsiyon paket yaptırdı.Köftenin yanında ekstra tava ciğer, böbrek, kuzu pirzolada isteyen Acun Ilıcalı'ya, tatlılar da paketler halinde ulaştırıldı.

Acun Ilıcalı’nın menajeri ve ekibi, köftecinin bulunduğu trafiğe kapalı alana özel araçlarıyla girerken, paketleri taşımada epey zorlandı.HÜLYA AVŞAR DİYETİ BOZDU

Yetenek Sizsiniz televizyon programında jüri üyeliği yapan Hülya Avşar’ın ise kendisi için 5 porsiyon köfte siparişi vererek uzun süredir yaptığı diyeti Edirne’de bozduğu öğrenildi.


 

GÜNCEL HABERLER