Dolapta bekleyen gelinlikler, tasarım gelinlik kiralamak isteyenlerle buluşuyor!

19 Ekim 2017, Perşembe 14:42
Rent is the New Chic, satın alınıp düğün günü giyildikten sonra dolapta unutulmaya yüz tutan gelinlikleri, tasarım gelinlik arayan fakat satın almak istemeyen gelin adaylarıyla buluşturuyor
Rent is the Chic, gelin adaylarının mükemmel elbiseyi ararken çıktıkları zorlu yolculuğu 80’den fazla özel tasarım gelinlik seçeneği ile unutulmaz bir ana dönüştürüyor.

Rent is the Chic’in kurucusu Müge Mepa Danacıoğlu kuruluş amaçlarını “Etrafımızdaki birçok kişinin düğünü için satın aldığı gelinliği ya annesinin evinde ya da dolabının bir köşesinde unuttuğu bir gerçek. Oysa dışarıda bu çok özel gününde tasarım bir gelinlik giymek isteyen fakat satın almayı tercih etmeyen birçok gelin adayı var. Biz bu iki grubu bir araya getiren bir platform yaratmayı istedik. Bu platformu da karşılıklı fayda üzerine kurguladık. İki tarafın da kazançlı çıkacağı bir yapı oluşturduk.” sözleriyle açıklıyor.

Dolapta bekleyen gelinlikler yeniden değer kazanırken, gelin adayları uygun fiyata tasarım gelinlik giyebilme olanağına kavuşuyor.


SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?


Hem gelinliğini kiraya vermek isteyenler, hem de gelinlik kiralamak isteyenler Rent is the Chic internet sitesini kullanabiliyor. Gelinliğini kiralamak isteyenler sitedeki formu doldurarak başvurularını gerçekleştiriyor. Modeline ve durumuna göre onay alan gelinlik Rent is the Chic’in portfolyosu arasına giriyor. Gelinlik kiralamak isteyenler ise Rent is the Chic sitesinden modelleri inceleyebiliyor. Beğendikleri model için rezervasyon yaptırdıktan sonra showroom’da gelinliği deneyebiliyorlar. Gelinliğin üzerlerine tam olması için küçük rötuşlar da yine Rent is the Chic tarafından yapılabiliyor.

GÜNCEL HABERLER