Dünya bu fotoğrafı konuşuyor: 'Sizin değil, aracın fotoğrafları gerek'

10 Kasım 2017, Cuma 11:32
ABD'nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellow büyükannesinin aracının sigortasına kendisini de ekletmeye çalıştığında, istenen fotoğraflar nedeniyle sosyal medyada büyük ilgi gören bir hataya imza attı
Alyssa Stringfellow, sigortacı aracın resimlerini göndermesini istediğinde, aracın değil kendisinin fotoğraflarını yolladı. 25 yaşındaki öğretmen, sigortacının "Aynı bu çektiğiniz gibi fotoğraflara ihtiyacım var, ama aracınızın olması gerekiyor" diyen bir elektronik posta yollayınca hatasını anladı.
 

"SARIŞIN ANIMI SİZLERLE PAYLAŞMAYA KARAR VERDİM"


Ancak Stringfellow bu utandırıcı hatasını unutmak yerine, yaptığını ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Stringfellow olayı anlattığı Facebook paylaşımında, "Bütün gün bunu burada palaşıp paylaşmamayı düşündüm çünkü kabul etmesi ÇOK utandırıcı bir şey, ancak sonunda GERÇEKTEN sarışın anımı sizlerle paylaşmaya karar verdim" dedi.BBC Türkçe'nin aktardığına göre; karışıklığı büyükannesi sigortacının isteklerini söylediğinde yaşanan karışıklığı da şöyle anlattı;
"Ehliyet numarama, doğum tarihime ve önden ve her iki yandan çekilmiş fotoğraflara ihtiyaçları olduğunu söyledi. Sigortacının elektronik posta adresini verdi ve diğer her şeyle birlikte resimleri yolladım."
 

"BİR AN BİLE DÜŞÜNMEDİM"


"İşin komik tarafı, işten sonra fotoğrafları annemden çekmesini istedim ve niye benim resimlerime ihtiyaçları olsun ki diye konuştuk. Bir an bile araç fotoğrafı istediklerini düşünmedim."

GÜNCEL HABERLER