Kristina Cohen'den Gossip Girl'ün yıldızı Ed Westwick'e tecavüz suçlaması: Üstümdeydi...

08 Kasım 2017, Çarşamba 16:59
Dizi oyuncusu Kristina Cohen, Gossip Girl'ün yıldızı Ed Westwick'in tecavüzüne uğradığını iddia etti. Westwick ise Instagram hesabından "O kadını tanımıyorum" dedi.
Hollywood’da Harvey Weinstein'dan sonra Kevin Spacey ve Dustin Hoffman’a uzanan taciz ve tecavüz suçlamalarına bir yeni daha eklendi. Oyuncu Kristina Cohen, Gossip Girl dizisinin yıldızı Ed Westwick’in kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü.

Son olarak Devil's Night'ta Meg karakterine hayat veren ve Northwood Pie ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Kristina Cohen sosyal medya hesabından Gossip Girl dizisinin yıldızı Ed Westwick kendisine 3 yıl önce tecavüz ettiğini açıkladı.Huffington Post’un haberine göre; 27 yaşındaki oyuncu Hollywood yıldızlarına karşı yükselen suçlamaların kendisine cesaret verdiğini söyledi. Kristina Cohen, 30 yaşındaki Westwick ile erkek arkadaşı aracılığıyla tanıştığını ve olayın, çift olarak Westwick’in evine yemeğe gittikleri bir gece gerçekleştiğini iddia etti.

İddiaya göre Westwick’in grup seks önerisini reddeden çift akşam yemeğine kaldı. Ancak 30 yaşındaki oyuncu ilerleyen saatlerde misafir odasında dinlenen Cohen'e saldırdı.


DEHŞETE DÜŞTÜM


Genç oyuncu olayı şöyle anlattı: “Misafir odasına gittim, uzandım ve nihayet uyuyakaldım. Aniden uyandım ve Ed üstümdeydi. Elleri vücuduma girdi. Durmasını söyledim ama güçlüydü. Yapabildiğim kadar güçlü şekilde mücadele ettim ama eliyle yüzüme yapıştırdı, beni sarstı ve beni s…mek istediğini söyledi. Çarpıldım ve dehşete düştüm. Konuşamadım ve artık hareket edemedim. Beni bastırdı ve tecavüz etti"

Kristina Cohen erkek arkadaşının yaşananlardan dolayı kendisini suçladığını ve kariyerinin devamı için Westwick aleyhinde konuşmaması konusunda uyardığını' belirtti.

Huffington Post, yorum almak için ulaşmaya çalıştıkları Ed Westwick'in konu hakkında sessizliğini koruduğunu yazdı. Ancak Westwick Instagram hesabından "O kadını tanımıyorum" dedi.

GÜNCEL HABERLER