Mine Ayman'dan 23-29 Ekim haftası burç yorumları

22 Ekim 2017, Pazar 18:52
Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki etkisi ile hareket halinde hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Meraklı ve öğrenmeye açık olabilir, yeni bir eğitime başlayabiliriz.
Seyahat planı yapabilir ve yeni yerler keşfedip, farklı insanlarla tanışabiliriz. Bu etki salı günü de devam edecek, Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

23 Ekim Pazartesi 08:27 itibariyle Güneş artık tutkulu Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca hayatımızın bir alanında köklü bir değişim ve yenilenme yaşayabiliriz. Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Akrep olanlar bu dönemde daha dikkat çekici ve girişimci olabilirler.

Çarşamba, perşembe ve cuma günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek; gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz.

Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. Hafta sonu ise Ay çılgın Kova burcunda ilerleyecek, aklımıza estiği gibi davranabilir ve aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

ŞANSLI BURÇLAR
AKREP, YENGEÇ, BALIK, BAŞAK, KOVA, OĞLAK

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ANIL ÖZCAN – GİTME


BOĞA: ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ


İKİZLER: BURAY – SAHİDEN


YENGEÇ: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIK


ASLAN: FERHAT GÖÇER – YAZ


 BAŞAK: GÜLŞEN FT. OZAN ÇOLAKOĞLU – BÜYÜK HATIRIN VAR


TERAZİ: KUTSİ – YAPMA DEDİM SANA


AKREP: MURAT DALKILIÇ FT. OĞUZHAN KOÇ – AŞİNAYIZ


YAY: VOLKAN KOŞAR – HADİ GEL BALIĞA ÇIKALIM


OĞLAK: ÇINARA – KANDIRAMAZSIN


BALIK: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN

 

GÜNCEL HABERLER