Sekiz House of Cards çalışanı daha Kevin Spacey'yi tacizle suçluyor

03 Kasım 2017, Cuma 11:55
Hollywood yıldızı Kevin Spacey, bu sefer de House of Cards setinde çalışmış ve çalışmakta olan sekiz kişinin cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya
Dizinin yapım şirketi Media Rights Capital anonim bir şikayet, kriz danışmanı ve cinsel taciz hukuk danışmanlığı hattı oluşturduğunu açıkladı. Daha önceki cinsel taciz uygulamalarının ardından House of Cards dizisinin sonlandırılacağını duyuran Netflix ve House of Cards dizisi yapım şirketi yeni iddialara da yanıt vereceğini söyledi.
 

ELLERİNİ KASIKLARINA KOYMUŞ!


Şu anda sekiz dizi çalışanı Kevin Spacey'yi ve yapımcıyı uygunsuz davranışla suçluyor. Bir prodüksiyon asistanı, Spacey'nin kendisini araçla sete götürürken ellerini kendi rızası olmadan kasıklarına koyduğunu, başka bir durumda ise kendisini köşeye sıkıştırıp uygunsuzca dokunduğunu iddia ediyor.

Başka bir ekip çalışanı ise Spacey'nin kendisine ilginç biçimlerde dokunduğunu, omuzlarına masaj yaptığını ve karnına dokunduğunu iddia ediyor. Altı kişi de anonim bir şekilde Spacey ile yaşadıkları taciz deneyimlerini Amerikan basınıyla paylaştı.
 
DHA

GÜNCEL HABERLER