Ufak Tefek Cinayetler 4. bölüm fragmanında Merve kurtulabilecek mi?

11 Kasım 2017, Cumartesi 10:21
Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanında olayların son hali merakla sorgulanmaya devam ediyor. Yaptığı iğne ile Merve'yi zehirleyen Oya, genç kadını ölüme sürükleyerek cinayete yeltendi. Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanında yaşanması beklenen bu durumun detaylarını merak eden vatandaşlar sorgulamalarını sürdürüyor
Ufak Tefek Cinayetler  4. yeni bölüm fragmanına yansıması muhtemel olan Merve'nin durumunu merak eden seyirciler, son bölümün ardından olacakları araştırmaya başladı. Ufak Tefek Cinayetler 4. yeni bölüm fragmanında Oya'nın Merve için hazırladığı karışımın vücuda girmesi, genç kadının bünyesinde etkisini göstermesiyle sonuçlandı.

Terlemeye başlayan ve nefesi daralan Merve, Ufak Tefek Cinayetler 4. bölümde kurtulabilecek mi? İşte, detaylar...

Ufak Tefek Cinayetler'in 4.bölüm fragmanı...


Ufak Tefek Cinayetler'de Gökçe Bahadır'a suda şok


UFAK TEFEK CİNAYETLER 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Oya, nihayet harekete geçti. Merve'yi pestisit ile zehirledi. Arzu, Mehmet'in ihanetine, ayrılık kararı alarak karşılık verdi.Diğer yandan erkekler de safları sıklaştırmaya başladı. Aşk Sarmaşık'ı sarmaya başladı. Serhan günden güne, Oya’ya tutuluyor. Kendi karanlık ve gerilimli hayatına değen sıcacık bir el olacak Oya. Onu düşünmeden, görmeden edemiyor.
Pestisit nedir? Ufak Tefek Cinayetler'deki pestisitin zararları nelerdir?


Sosyal medya onu konuştu... Bade İşcil'e ne oldu?

GÜNCEL HABERLER