Ünlü isimler yeni yılda böyle coştular

02 Ocak 2018, Salı 07:40
Yeni yılın gelişi Türkiye’nin dört bir yanında kutlandı. İstanbul da birbirinden eğlenceli konserlere ev sahipliği yaptı.
Işın Karaca, sahne sonrası eşi Tuğrul Odabaş ve kızı Mia ile yeni yıl pozu verdi.
Florya Crowne Plaza’da sahneye çıkan Işın Karaca, saatler 24.00’e yaklaşırken kızı Mia ile geri sayım yaptı. Şarkıcı, “2018’e kızımla girdim. Bu duyguyu tarif edemem ama bir yaşıma daha girdim. Kaç oldun diye sormayın. Ajda Pekkan hâlâ 47 ise ben 30’uma bastım” dedi.
Aşklarca şarkısıyla adından söz ettiren Elif Kaya, Trump Cadde’de sahneye çıktı. “Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk getirsin” diyen Elif Kaya, yakında slow bir şarkı çıkaracağını da açıkladı.
Berksan, yeni yılı yeni mekanında karşıladı. Karaköy’de açılan Çilek’te DJ’lik yapan şarkıcı, konukları arasında bir de yarışma düzenledi ve gecenin en iyi eğlenen çifti için şampanyalar patlattı.
Eda-Metin Özülkü çifti, 2017 yılını Halkalı Elite World Europe Hotel’de sevenleriyle birlikte uğurladı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Metin Özülkü, “2018 umarım herkes için muhteşem bir yıl olur. Özellikle ülkemiz için terör olaylarından uzak, güzel bir sene diliyorum” dedi.
Selami Şahin İstanbul CVK Bosphorus Otel’de sahne aldı. Sanatçı, “Geldiğiniz için teşekkür ederim. 2018 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Birbirimizi sevelim, barış olsun” dedi
Simge, yılbaşı akşamı Afyon’daki Akrones Hotel’de konser verdi. 3 saate yakın süre sahnede kalan şarkıcı, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve barış diledi: “2018 hepimize uğurlu olsun.”
Yeni albümü “Bu Kalp İçinde Teksin”le adından söz ettiren Ferhat Göçer, 2018’i The Grand Tarabya’nın sahnesinde karşıladı. “Yeni yılda yurtta ve tüm dünyada sükunet istiyorum. Herkes bir sakin olsun” diyen Ferhat Göçer, eski hit’lerinin yanı sıra yeni albüm şarkılarını da seslendirdi.
Hakan Altun, Ataköy Marina’nın içerisinde bulunan Nossa Costa isimli mekanda sahneye çıktı. Şarkıcı muhabirlere 2018’den beklentilerini anlatırken “Belki evlenirim. Yaş oldu 45, vakti geldi. Eğer bir aday olursa öyle uzun süre flört etmeyeceğim, hemen evleneceğim” dedi.
Soner Arıca, Hilton Garden Inn Ankara’da sahneye çıktı. Bir yılbaşı geleneğini yerine getirerek sahnede nar patlatan Soner Arıca, “Yeni yıl hepimize sağlık, kardeşlik ve bereket getirsin” dedi.
Demet Akalın, 2018’i Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de karşıladı. Gece, şarkıcının eşi Okan Kurt’un DJ performansıyla başladı. Çift, konser öncesi muhabirlerle bir araya geldi.
Demet Akalın, Hande Yener’in kendisi hakkındaki açıklamaları hakkında konuşmak istemedi: “Yeni yılda polemiklerin içinde yer almayacağım.”
Büyük Kulüp, yılbaşı programında iki ünlü şarkıcıyı ağırladı.
Önce Tuğba Özerk sahneye çıktı, gece 22.00’den sonra da Nilüfer mikrofon başına geçip en sevilen şarkılarını seslendirdi.
Hilton Otel’de konser veren Yıldız Tilbe, sahne öncesi basın mensuplarıyla buluştu. Yıldız Tilbe, 25 yıldır küs olduğu Sezen Aksu’nun evine giderek barıştığı haberleri hakkında konuştu: “Biz küs değildik, sadece görüşemiyorduk. Ona güzel bir hediye götürdüm. Bazı haberlerde çikolata götürdüğüm yazıldı ama çikolata değildi, değerli bir şeydi. Sonuçta bir araya geldik.”
İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, Kozyatağı Hilton Otel’in içinde yer alan Al SharQ’da nişanlısı Levent Dörter’le birlikte sahneye çıktı. 2018’de evleneceklerini söyleyen çift, “16 Eylül’de nikâh masasına oturacağız” dedi.
Buray, Antalya Port Nature Luxury Resort Hotel’de sahneye çıktı. Şarkıcı konserine “2018’e ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkuyla, avazımız çıktığı kadar, sesimiz kısılana kadar şarkı söyleyerek girmeye var mısınız?” diyerek başladı ve sevilen şarkılarını söyledi.
DJ Suat Ateşdağlı, yeni yıla Uşak’ta girdi. The LLAMA’da performans sergileyen Suat Ateşdağlı’yı bin kişi izledi.
Ferman Toprak, yeni yılı Ataşehir’deki Silence İstanbul Otel’de verdiği konserle karşıladı. Şarkıcı, 2018’in ilk saatlerinde de Etiler Clup’da sahneye çıktı.
Cansu Taşkın, Zirve Pera’da DJ’lik yaptı. Yılbaşına uygun bir kostümle setin başına geçen Cansu Taşkın, “Yeni yılda çok özel sürprizlerim olacak” dedi.
Nadide Sultan yeni yılı Taksim International Abant Palace Oteli’nde karşıladı. Sahneye kırmızılar içinde çıkan şarkıcı, hamile olduğunu açıkladı: “Yeni yıla anne olarak giriyorum!”
Günay Restoran yeni yılı Kenan Doğulu ile karşıladı. Tıklım tıklım dolan mekanda popçuyu dinlemeye gelenler arasında eşi Beren Saat ve annesi Serpil Doğulu’nun yanı sıra Sevim Emre-Orhan Gencebay gibi ünlü isimler de vardı. Mekana özel olarak alaturka repertuvar hazırlayan Kenan Doğulu, “Bir gün burada sahne alacağımı biliyordum. 25 yıldır bunun hayalini kuruyordum. Bu geceye nasipmiş” dedi.

GÜNCEL HABERLER