Anderson Talisca: Allah yar ve yardımcımız olsun

Beşiktaş'a dönüş yapması beklenen Anderson Talisca, sosyal medyada aracılığı ile mesaj yolladı. Brezilyalı yıldız , "Bu sezon geçenkinden daha iyi geçecek. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi

12 Temmuz 2017, Çarşamba 00:20
A A
Beşiktaş'ın yıldızı Anderson Talisca, sosyal medya hesabından siyah-beyazlı taraftarlara Portekizce ve Türkçe mesaj yolladı. Gecikmesinin nedenini sağlık sorunlarına bağlayan Brezilyalı yıldızın mesajının dili dikkat çekti. Genç yıldız mesajının sonunda "Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

Sambacı'nın sosyal medyadaki mesajı şu şekilde:

Her şey yolunda ve perşembe günü dönüş yoluna çıkıyorum (13/07) Ve döner dönmez takıma katılmak için sabırsızlanıyorum. sağlık sorunları dönüşümü geciktirdi ama sonuç olarak her şey iyi sonuçlandı,bu da beni hem güçlendirdi hemde önümüzdeki sezon için daha motive etti .bu sezonun geçen sezondan daha iyi geçeceğinden hiç bir şüphem yok.
Hazırlık kampının bireysel olarak ve takım için önemini çok iyi biliyorum ve yeşil sahalara ayak basmak için sabırsızlanıyorum! Bu sezon zafere gideceğimiz yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;