Angelina Joile'nin boyuna yetişti

Bir zamanların rüya çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocukları Shiloh kelimenin tam anlamıyla annesinin boyuna yetişti

21 Temmuz 2017, Cuma 15:53
A A

11 yaşına gelen Shiloh Nouvelle Jolie Pitt, önceki gün annesi Angelina Jolie ve kardeşleri Zahara ile Vİvienne eşliğinde alışverişte görüntülendi.

Los Angeles sokaklarında dolaşan aile uzun süre mağazaları gezip evleri için yeni ürünler satın aldı.

Shiloh'nun kocaman bir kutuyu kendi başına taşıdığı da dikkatlerden kaçmadı.

Jolie ve üç kızına ailenin yakın korumaları ile bir de dadı eşlik etti.Shiloh Jolie Pitt'in henüz küçük olan yaşına rağmen annesinin 1.70'lik boyuna iyice yetiştiği görüldü.

Angelina Jolie, 2015 yılında Birleşmiş Milletler görevi nedeniyle geldiği Türkiye'ye Shiloh'u da getirmişti. Küçük kız geçtiğimiz ay cinsiyet değiştireceği haberleriyle gündeme gelmişti. Küçüklüğünden bu yana erkek kardeşleri gibi giyinen, saçlarını da erkek gibi kısacık kestiren Shiloh'nun bu görüntüsü çeşitli söylentilere yol açmıştı. Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Shiloh dışında, Vivienne ve Knox adında ikiz biyolojik çocukları ile Maddox, Pax Thien ve Zahara adlı evlatlık çocukları bulunuyor.

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin 11 yaşındaki kızı Shiloh ile ilgili daha önce cinsiyet değiştireceğine dair iddia ortaya atılmıştı.  

Hatta İspanyol basınında yer alan haberlere göre kendini erkek olarak hisseden Shiloh'un kararına saygı gösteren ailesi Angelina ve Brad küçük kızın tedavisi için onay vermiş. 

Saçlarını kesen ve erkek elbiseleri giyen Shiloh'un adını da John ya da Peter olarak değiştirmek istediği öğrenildi.