Antalya'da genç kız falezlerden atladı! Nedeni ortaya çıktı

Antalya'da 23 yaşındaki genç kız, telefonla konuştuktan sonra kendini falezlerden aşağı bıraktı. Genç kızın, sevdiği erkeğin başka birisiyle nişanlandığı için kendini falezlerden aşağı attığı öğrenildi

03 Temmuz 2017, Pazartesi 13:41
A A
Erkek arkadaşıyla tartışıp bunalıma giren S.Y., bir süre alkol aldıktan sonra saat 11.00 sıralarında Konyaaltı Caddesi’ndeki falezlere geldi. Burada alkol almaya devam eden S.Y., sık sık telefonla konuşarak ağladı.

Telefonla konuştuktan sonra telefonunu yere atan genç kız, daha sonra falezlerin kenarına geldi. Buradaki korkuluklara tutunan S.Y.’yi görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Çağrı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.Polis ekipleri S.Y. ile konuşarak falezlerin kenarından uzaklaşmasını istedi. Ancak yanına polisi yaklaştırmayan S.Y. için bu kez sağlık görevlileri devreye girdi. Sağlık görevlileriyle konuşmaya başlayan S.Y., onlardan bira istedi. Genç kız bira verilmediği takdirde kimseyi yanına yaklaştırmayacağını söyledi. Bunun üzerine bir sağlık görevlisi aldığı birayı S.Y.’ye doğru götürmeye başladı. Bu sırada S.Y., elindeki boş bira şişesini başına vurup kırdı. Elindeki kırık şişeyle kendisine zarar vermekle tehdit eden S.Y., biranın yanına bırakılmasını istedi. Şişeyi bırakan sağlık görevlisinin geri gitmesi üzerine S.Y. bulunduğu yerden inerek şişeyi almak için geldi. Ancak S.Y., bu sırada kendisine doğru gelen sağlık görevlisini fark edince kendisini boşluğa bıraktı.TİŞÖRTÜNDEN TUTTU AMA YAKALAYAMADI...
Sağlık görevlisinin tişörtünden yakalayıp tutamadığı S.Y., 30 metreden suya düştü. Kısa süre sonra su yüzeyine çıkan S.Y., sırt üstü yatarak bağırmaya başladı.Denizde bekleyen ekiplerce bota alınan S.Y., Kaleiçi Yat Limanı’na getirildi. Burada sağlık görevlilerinin müdahale ettiği S.Y., ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Genç kızın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.
 

SEVDİĞİ ERKEK BAŞKASIYLA NİŞANLANDIĞI İÇİN ATLAMIŞ


  İş görüşmesi için falezler üzerindeki işletmelere gelen vatandaş olayı ise şöyle anlattı: "Kız telefonda biriyle tartışıyordu. ‘Hakkınızı helal edin oğlun bana yanlış yaptı. Oğlun başkasıyla nişanlanmayacaktı’ dedi. Yaklaştım yanına ikna olmayınca polisi aradım. Sağlık ekipleri de ikna edemeyince atladı."


DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;