Aracı mahsur kalan sürücülerden belediye görevlilerine saldırı

İstanbul'da dün başlayan yağmur gece de etkisini gösterdi. Sağanak nedeniyle Bayrampaşa'da bazı araçlar yollarda biriken suların altında kaldı. Aracının mahsur kaldığını söyleyen bir vatandaş ise tekme tokat belediye ekiplerine saldırdı

03 Ağustos 2014, Pazar 09:25
A A

Gece geç saatlerde aniden bastıran yağmur nedeniyle Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi’nde bulunan Şehir Parkı Caddesi sular altında kaldı. Oluşan su birikintisinde kalan iki araç itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Bu arada, bir aracın içinde bulunan kadın yolcu itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarılırken itfaiye botuna bindirileceği sırada suya düştü. Genç kadın düşen sudan yine itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

BELEDİYE İŞÇİLERİNE SALDIRDI

Belediye ekipleri, cadde üzerinde oluşan su birikintilerini tahliye etmek için yoğun çaba sarf etti. Ekipler rögarları açmak için tamamen su birikintilerin içine girince ilginç görüntüler oluştu. Öte yandan, aracının mahsur kaldığını söyleyen ve bu durumdan yetkilileri sorumlu tutan bir vatandaş buradaki belediye ekiplerine saldırdı. Bunun üzerine vatandaşla bir belediye işçisi su birikintisi içinde tekme tokat birbirine girdi.

"KARŞIYA FERİBOTLA MI GEÇECEĞİZ?"

Bazı vatandaşlar oluşan su birikintisine tepki göstererek, "Biz nasıl geçeceğiz karşıya. Feribotla mı geçeceğiz? Her yağmur yağdığında bunu yaşıyoruz" dedi. İtfaiye ekipleri oluşan su birikintisinde kalan araçları kurtarırken, belediye işçileri de suları tahliye etti.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;