'Arınç' tedbiri otomobildeki çıplak çifti yaktı!

Başbakan Yardımcısı Arınç'a yönelik suikast iddiaları iki sevgilinin çırılçıplak yakalanmasına neden oldu

25 Aralık 2009, Cuma 12:29
A A

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a yönelik suikast girişimi iddiasıyla ilgili başlatılan soruşturma çerçevesinde önceki gece ilginç bir gelişme yaşandı.
 
Arınç’a yönelik eylem girişimi iddiasının ortaya çıkmasının ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü, bölgede çok yoğun güvenlik önlemleri aldı. Başta İstihbarat Şubesi ve Terörle Mücadele Şubesi’ne bağlı sivil polis ekiplerinin yanı sıra Asayiş Şubesi’ne bağlı Yunus timleri de bölgede yoğun denetime başladı. Önceki gece 03.00 sıralarında Çukurambar bölgesinde bir araçtan şüphelenen polis ekipleri, park halindeki bir aracın içinde iki kişi olduğunu gördü.

ARAÇ SALLANIYORDU
Polis ekipleri sürekli sallandığı gözlenen ‘kuşkulu’ araca dikkatle yaklaşarak kapılarını açınca hiç ummadıkları bir manzarayla karşılaştı. Arka koltukta çırılçıplak durumda sevişen çiftle bir anda göz göze gelen ekipler, şaşkın âşıkları gözaltına alarak sorgulanmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi’ne götürdü.

Burada da ifadeleri alınan iki âşık serbest bırakıldı. Olay yerinin Arınç’ın ve birçok siyasetçinin evlerine yakın olduğu öğrenildi.

(Milliyet)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;