Arka Sokaklar'da neler oluyor?

Oyuncu-manken Çağla Kubat ile meslektaşı Berk Oktay'ın romantik dakikaları gözlerden kaçmadı. Oysa ki her ikisi de “Aramızda aşk yok, dostluk var” diyordu

Arka Sokaklar'da neler oluyor?

BERK VAR AMA JİMMY YOK

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Arka Sokaklar’ın oyuncuları önceki gün İzmir, Kordon Otel’de bir düğünde buluştu. Dizinin senaristi Ozan Yurdakul ile Işıl Köse’nin düğününde uzun zamandır konuşulan bazı dedikodular da su yüzüne çıktı. Dizide ‘Komiser Elif’i oynayan Çağla Kubat gece boyunca oyuncu Berk Oktay ile çok samimiydi. Daha önce birlikte olduklarını yalanlayan Çağla’nın, Berk Oktay’a olan bakışları dikkat çekti. Çağla Kubat, Amerikalı sörfçü sevgilisi Jimmy Diaz’ı soranlara “İşleri nedeniyle şu an yurtdışında” yanıtını verdi.

DEDİKODU OLMAKTAN ÇIKTI

‘Arka Sokaklar’ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin ile sunucu Neslihan Yavuzcan’ın aşk yaşadıkları, Zafer Bey’in bu yüzden eşi Binnaz Ergin ile ayrılma noktasına geldiği 1 yıldır konuşuluyordu. Zafer Ergin ile Neslihan Yavuzcan dedikoduları şiddetle yalanlamıştı. Binnaz Ergin “25 yıllık eşimi dedikodu çıktı diye boşamam” demişti. Zafer Ergin ile Neslihan Yavuzcan düğünde birbirlerinden hiç ayrılmadı. Binnaz Hanım ise düğünde yoktu. Şevket Çoruh ile şarkıcı Pamela Spence’in önce yalanlayıp sonra ortaya çıkan aşkları ise hâlâ doludizgin devam ediyor.  Mehmet KURT/İZMİR (DHA)