Arkadaşını öldürdü, bacak bacak üstüne attı!

Bursa'da bir kişi, birlikte alkol aldığı arkadaşını başına çekiçle vurarak öldürdü. Zanlının, ambulansın içinde bacak bacak üstüne atarak rahat tavırlar sergilemesi dikkat çekti

14 Mart 2015, Cumartesi 09:57
A A

Bursa'da yanlarında 2 kadınla birlikte alkol almaya başlayan Binali Uluçam (59) ve Eyüp T. bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine iki arkadaş birbirini darp etmeye başladı. Kavgada Binali Uluçam, Eyüp T.’nin kafasına çekiçle vurarak yaraladı. Yaralanan Eyüp T., çekici alarak Binali Uluçam’ın kafasına vurmaya başladı. Uluçam, aldığı darbeler üzerine zemin kattaki evinin penceresinden çıkıp binanın önüne yığıldı. Uluçam’ın kanlar içinde hareketsiz bir şekilde yattığını gören vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Uluçam’ın öldüğünü belirledi.

BACAK BACAK ÜSTÜNE ATTI

Kavgada hafif şekilde yaralanan ve ambulansla hastaneye sevk edilen Eyüp T.’nin ambulansın içinde bacak bacak üstüne atarak rahat tavırlar sergilemesi dikkatlerden kaçmadı. Zanlı, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Aynı sokaktaki başka bir evde ikamet eden öğretmen Abdullah Aktaş, ölen kişiyi tanımadığını belirterek "Okuldan geldim. Evde dinleniyordum. Eşim bana 'Orada birisi yatıyor. Ölmüş galiba' dedi. Ben hemen kalkıp baktım. Hareket etmiyordu. Hemen polisi ve 112’yi aradım, haber verdim. Herhangi bir ses duymadım. Hiçbir gürültü gelmedi. Gördüğümde kanlar içindeydi" dedi.

Polis ekipleri, kavga sırasında evde bulunan ve olay yerinden kaçan kadınların yakalanması için çalışma başlattı.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;