Ashley Graham bu seksi pozları kocasına verdi

Büyük beden model Ashley Graham poz vermeye yabancı bir isim değil elbette; ama Graham bu sefer seksi pozlarını kocasına verince yine haber olmayı başardı

03 Ekim 2017, Salı 11:15
A A

Son dönemin en çok kazanan modellerinden biri Ashley Graham. Selülitleriyle, büyük beden olumlama hareketine verdiği destekle, kendine güveniyle ve tabii yaşadığı aşkla gündeme de geliyor haliyle. 

Graham sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlülernden biri. İşi modellik olunca haliyle de poz vermek onun işi. Ancak seksi isim bu sefer farklı bir şey yaptı ve kocası Justin Ervin için kameranın karşısına geçti. 

Birbirinden seksi pozları kocası için veren Graham, o anlarını, çekim sonrasını ve pozlarını da Instagram'da paylaştı. İkili çekimlerin ardından yorgunluk atmak için de Türk kahvesi içmeyi tercih etti. 

EVLENMEDEN SEVİŞMEDİK!

EVLENMEDEN SEVİŞMEDİK!

Seksi model daha önce geçen sene Entertainment Tonight'a kocasıyla aşkını şöye anlatmıştı: Bir kuralımız var, 2 haftadan daha uzun süre ayrı kalmıyoruz. Bu kesinlikle mükemmel. Bunu seviyorum. Los Angeles'ta buluşuyoruz, ya da New York'ta. Paris'te, Miami'de. Bu son derece seksi.

Amerikalı model Ashley Graham daha önce yaptığı bir açıklamada kocasıyla evlenene kadar hiç sevişmediklerini ve şimdilerde cinsel hayatlarının harika olduğunu açıklamıştı.