Ashley Graham durmuyor!

Ashley Graham, seksi bikinisiyle büyük göğüslerini ve kıskanılası kıvrımlarını sergiledi!

09 Temmuz 2017, Pazar 14:27
A A

Ashley, beden olumlama hareketiyle moda sektöründe bir devrim yaptı. 29 yaşındaki seksi model, cumartesi günü paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla harika vücudunu sergiledi.

The Sports Illustrated’ın mayo yıldızı güzel, giydiği siyah bikinisiyle takipçilerini kendisine hayran bıraktı. Dar bikinisiyle göğüs şovu yapan Graham, yüksek belli bikini altıyla da kıvrımlarını ortaya çıkardı.

Kalçasını ön plana çıkarsa da şekilli karnı da fotoğraflarda son derece dikkat çekici görünüyordu. Makyaj yapmayan popüler model, doğal güzelliğini bir kez daha kanıtladı. Uzun koyu saçlarını açık bırakarak doğal görüntüsünü tamamladı.

Ashley Graham hiçbir kadının bir gün uyanıp kendisine aşık olamayacağını söyledi ve ‘Bazen kendimi çok şişman hissediyorum. Hiçbir kadının sabah uyanıp klendisini ‘1 milyon dolar’ kadar değerli hissedemeyeceğine inanıyorum’ diye ekledi.

Beden olumlama aktivisti; ‘'Yani, yapmak istediğim o an geldiğinde kadınlara yardımcı olabilmek. Bu bazen kendi kendinize güzel olduğunuzu söylemeniz kadar kolay olabilir’ diye konuştu.