Ashley James'tan göğüs itirafı

Ashley James, yeni seksi fotoğraf çekimi için, bikinisiyle meşhur kıvrımlarını sergiledi.

25 Temmuz 2017, Salı 11:10
A A

Ashley James, beden olumlama hareketinin en ateşli savunucularından ve son fotoğraf çekimi için verdiği bikinili pozlarla bunu bir kez daha kanıtladı. Seksi güzel, cesur dekolteli, turuncu ve puanlı mayosuyla ortalığı kasıp kavurduktan sonra, kırmızı detaylı siyah bikinisiyle ‘kıvrımlar böyle sergilenir’ dedirtti.

Reality TV yıldızı, ‘La Redoute’ için kamera karşına geçti. Deniz manzarasının önünde çekilen fotoğrafında, karpuzlu dondurmasıyla eğlenceli bir poz verdi. Seksi selfielerinin hatırı sayılır derecede bir hayranı bulunan Ashley, takipçilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bir diğer fotoğrafında straplez ve kahverengi-siyah asimetrik desenli bir mayo giyen Ashley, nefes kesici görünüyordu. Diğer fotoğrafı için kayalıkların üzerinde oturarak poz veren güzel yıldız, renkli ve ‘limon’ çizimi detaylı sevimli mayosuyla yine son derece güzeldi.

Eski ‘Made In Chelsea’ yıldızı Ashley, MailOnline’a verdiği bir röportajda vücut olumlama hareketi hakkında konuşmuştu.

Genç yıldız ’15 yaşındayken göğüslerimden nefret ediyordum ve bunun için annem bir danışmana bile gitmişti. Ancak şu an böyle bir şey istemiyorum. Yine de böyle bir müdahaleyi düşünen insanları da anlayabiliyorum, sonuçta onların tercihleri’ diye eklemişti.