Önceki Fotolar

Asimetrik göğüslü kadınları da unutmadılar

Her ne kadar öyle bir şey yokmuş gibi davransak da asimetrik göğüsler kadın olmanın bir gerçeği. Bazen çok milimetrik, bazen bariz farklarla olsa da her kadının iki göğsü birbirinden farklıdır. Oysa iç çamaşırları hep sanki eşitlermiş gibi üretiliyor. Bu gerçeğe daha fazla göz yummak istemeyen bir firma şimdi asimetrik göğüsler için sütyenler üretiyor

22 Ekim 2017, Pazar 10:48
A A

Pek çok kadının bir göğsü diğerinden birkaç santim yukarıda veya büyük. Bu sebeple kişinin kendisinden başka birinin anlaması mümkün değil. Ayrıca sürekli kullanılan elin (ve kolun) olduğu taraftaki göğüs daha dolgun olmaya meyilli. Kullanmadığınız elinizin tarafını sporla çalıştırarak o bölgedeki kasları bir miktar büyütebilirsiniz.

ThirdLove adlı Amerikalı iç çamaşırı firması, bugüne dek hiçbir markanın dikkat etmediği bir noktaya odaklanarak kişiye özel sütyenler üretiyor.

Kontür sütyen adındaki model, her kadının kendi vücuduna göre kişiselleştirebilmesini ve böylece vücuduna tam oturan bir sütyen elde edebilmesini sağlıyor. Bunu takıp çıkarılabilir pedlerle yapıyor. Küçük olan tarafa bir ya da aşırı asimetri durumunda iki ped yerleştirip ideal görüntüye kavuşabiliyorsunuz.

Bu ekstra dolgulu sütyenlerle büyük göğüs görüntüsü vermek gibi değil, sadece eşitleyip asimetrik görüntüyü düzenlemek için.