Aşk-ı Memnu'nun finali Facebook'ta

Çarşamba, 23 Haziran 2010 - 18:31

Aşk-ı Memnu'nun finali Facebook'ta

Finalinde neler olacağı merak konusu olan Aşk-ı Memnu dizisinin son bölümüne ait fotoğraflar Facebook'ta bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Bihter'in intihar edeceği açıkça belli olan fotoğraflarda cenaze törenine katılan kişiler de oldukça dikkat çekici...

Yarın Aşk-ı Memnu'da neler olacak? Sonraki sayfada...

Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle. Nihal ve Behlül’ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır.

Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur. Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir. Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür. Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.

2