Aslan ayaklanacak

Son dönemde alınan kötü sonuçlar nedeniyle takımın güven sorunu yaşadığını söyleyen Galatasaray Teknik Direktörü Rijkaard, “Panathinaikos'u yenip, yeniden eski günlerimize döneceğiz” diye konuştu

03 Aralık 2009, Perşembe 05:00
A A

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, takımın son dönemde alınan sonuçlar nedeniyle bir güven sorunu yaşadığını söyledi.

Panathinaikos karşılaşması öncesi dün bir basın toplantısı düzenleyen Hollandalı hoca, “Sezon başında maçlarımızı kazanıyorduk. Son haftalarda dürüst olmak gerekirse iyi değildik. Güven sorunu bence. Yeniden eski günlerimize dönmemiz gerek. Panathinaikos’u yenerek bunu sağlayabiliriz. Farklı bir şekilde bu maça motive olmamız ve taraftarımızı mutlu etmemiz lazım” diye konuştu. Alınan sonuçların ardından yönetimle arasında problem yaşandığına dair haberlerin yapıldığının hatırlatılması üzerine de Rijkaard, bunun kesinlikle doğru olmadığını kaydetti ve “Ben kazandığımda da yönetimle durum değerlendirmesi yapıyordum, kaybettiğimde de yapıyorum. Bu tamamen iletişim ile ilgili bir şey” yorumunu yaptı.

Maçlardan önce kamp yapılmamasının çok büyütülecek bir problem olmadığını anlatan Hollandalı hoca, “Eğer takıma faydalı olacaksa bu yapılabilir” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;