Aslıhan Doğan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? (Arda Turan'la evlendi)

Futbolcu Arda Turan ile evlenen Aslıhan Doğan kimdir, nereli, kaç yaşında sorusu bugün en çok merak edilen ve araştırılan konularından biri oldu. Uzun süredir ile bir dargın bir barışık birlikte olduğu Arda Turan ile nikah masasına oturan Aslıhan Doğan'ın ailesinin kim olduğu da magazinseverler tarafından merak edilmeye başladı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şahitliğiyle nikahı kıyılan Aslıhan Doğan hakkında detaylar haberimizde olacak...

26 Mart 2018, Pazartesi 10:12
A A
Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan kimdir? Hayatına dair merak edilen detayları sayfamızda yer verdik. Bugün 2015 yılından beri beraber olduğu yıldırım nikahı ile Arda Turan ile evlendi. 33 yaşındaki sosyetik güzel Aslıhan Doğan nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Arda Turan ile nikahı posta.com.tr'de. Aile arasında gerçekleşen nikah töreninde gelin Aslıhan Doğan’a, yakın dostu Mina Başaran’ın uçak kazasında vefat ettiği söylenmedi.
İşte ayrıntılarıyla son bilgiler...

ASLIHAN DOĞAN KİMDİR?

Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında doğmuştur. İş insanı Sabri Doğan'ın kızıdır. Yay burcu olan Aslıhan Doğan, bir süredir Arda Turan ile birliktelik yaşamaktadır. Aslıhan Doğan,Saç rengi siyah göz rengi ise kahverengidir.

İlk olarak Hakan Kosif'le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan. Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Aslıhan Doğan, şu sıralar Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Umut Evirgen’in eski sevgilisidir. Umut Evirgen’den ayrılan Aslıhan Doğan, ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.


ASLIHAN DOĞAN NE İŞ YAPIYOR, AİLESİ KİM​

Arda Turan ile evlenen Aslıhan Doğan, 1985 doğumludur. Babası iş adamı Sabri Doğan'dır. İsmini ilk olarak Hasan Kosif ile yaşadığı birliktelikle duyuran Aslıhan Doğan, Kosif ile kısa süreli bir birliktelik yaşamıştı.
ARDA TURAN ASLIHAN DOĞAN DÜĞÜN

ARDA TURAN İLE ASLIHAN DOĞAN EVLENİYOR

Başakşehir'e transfer olan Arda Turan, önceki gün arkadaşı Cemal Sarıhan ve kardeşi Okan Turan'la Zorlu Center'da görüntülendi. Takım elbise giymesi dikkat çeken Turan'a muhabirler, "Damat gibisiniz. Nikah tarihi belli oldu mu?" diye sordu. NTV'nin haberine göre Turan, Afrin harekatında yaşamını yitiren askerlere çok üzüldüğünü belirterek, "Ülkemiz ve askerlerimiz şu an bir mücadele veriyor, can veriyor. Bu durumda eğlence yapamayız. Savaş varken düğün olmaz. Zamanı gelince her şey olur" dedi.

Arda Turan sözünü tutarak bugün sade bir nikah töreniyle, Çubuklu'daki evinde 2.5 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan ile aile arasında yapılacak sade bir törenle evlenecek

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;