Ataizi'ne şemsiye firmasından reklam teklifi

Ataizi'ne şemsiye firmasından reklam teklifi

04 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

Hande Ataizi geçen günlerde sunuculuğunu yaptığı yarışma programına dair merak edilenleri cevapladı.Yaşadığı kısa süreli evliliğin de sorulması üzerine "Ben yaşadığım şeyi evlilik saymıyorum. Benim çekirdek ailem sağlam olmadığından yani annem ile babam küçük yaşta ayrılmasından kendimin kalabalık bir ailesi olmasını isterim.

Yüzde yüz evlilik kurumunu onaylıyor muyum, bunu pek zannetmiyorum ama aile kurmak için bir takım devreleri kapamak gerekir. Belki de bunun için kapayabilirim" dedi.

Gazetecilerin şemsiye olayını hatırlatması üzerine "2 milyon dolarlık reklam teklifi aldım. Teklif yurt dışından geldi. Orada da ünümü duymuşlar. Bir şemsiye firmasında reklama çıkıyorum. Alacağım parayı da medyaya ve magazin basınına bağışlıyorum.

Tek kuruşunu bile almayacağım; çünkü başındaki insanlar parasızlık yüzünden abuk sabuk insanları iki kelime konuşamayan eğitimsiz insanları gece muhabiri yapıyorlar. En azından bu parayla daha kaliteli eleman almış olurlar. Hiç pişman değilim. Bir daha olur mu bilmem her gün şemsiye mi taşıyacağız yanımızda" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;