Atalay Filiz Adli Tıp'a götürüldü

Seri cinayet zanlısı Atalay Filiz, tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nden akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Ayrıca Atalay Filiz'in yakalandığı gün üzerinde olan kıyafetleri giydiği görüldü. Bu detay, Filiz'i yakalandığı günden beri kimsenin ziyaret etmediğini akıllara getirdi

27 Haziran 2016, Pazartesi 11:57
A A

İstanbul ve Ankara'daki 3 cinayetin zanlısı olarak İzmir'de yakalanan Silivri Cezaevi'ne konulan Atalay Filiz, bu sabah akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Jandarmanın yoğun güvenlik önlemleri eşliğinde elleri kelepçeli olarak Adli Tıp Kurumu'na getirilen Filiz'in gözlük taktığı görüldü.

Ayrıca Atalay Filiz'in yakalandığı gün üzerinde olan kıyafetleri giydiği görüldü. Bu detay, Filiz'i yakalandığı günden beri kimsenin ziyaret etmediğini akıllara getirdi.

Atalay Filiz, Tuzla'da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı öldürdükten sonra kayıplara karışmış ve İzmir'de yakalanmıştı. Filiz'in 2013 yılında da Ankara'da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı öldürdüğü ortaya çıkmıştı. İstanbul'a getirilerek Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan Filiz, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne konmuştu.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;