Atari beklenmeyeni yapacak!

Bir zamanların oyun devi Atari'nin yeni planları, eminiz sizleri de çok şaşırtacak!

20 Haziran 2014, Cuma 18:45
A A

Oyun devi Atari, geleceğe yönelik planlarını açıkladı. Firmanın planları arasında Pong, Asteroids gibi oyunları tekrar yayınlamak ve giyilebilir teknoloji işine girmek var.

En ünlü ve en önemli yapımlarını Android, iOS, PC'ler ve diğer cihazlara getirmek isteyen Atari'nin planlarının en ilginç kısmı, giyilebilir teknolojilerle ilgili. Firmanın planları arasında oyun donanımları da bulunan Atari, "daha sonraki bir aşamada en çok başarı vadeden girişimleri sürdüreceğine" de inanıyor.

Firma, belirli yaştaki oyuncular için hala anlam taşısa da, kumar oyuncularının ve LBGT topluluğunun da ilgisini çekmek istiyor. Dolayısıyla Atari'nin yakın geleceğinde kumar oyunlarının, uygulamalarının ve ticaretin önemi artacak gibi görünüyor. İşin giyilebilir teknoloji kısmının heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz.

Resimlerle: 2013'ün en iyi Android oyunları

Kaynak: CHIP Online

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.