Ateşli sahnelere 5 senaryo

Perşembe, 22 Temmuz 2010 - 10:30

Ateşli sahnelere 5 senaryo

Berrak Tüzünataç’la Şahan Gökbakar’ın sabaha karşı saat 05.00’te balkonda öpüşmesinin perde arkasına dair üretilen müthiş senaryolar Hollywood senaristlerini bile kıskandırıyor!

İşte Romeo-Juliet’in balkon sahnesini bile geride bırakan Şahan ve Berrak’ın balkon sefasıyla ilgili magazin camiasında kulaktan kulağa fısıldanan en popüler beş senaryo...

1:ŞAHAN DOĞA’YA NİSPET YAPIYOR

ki yıl büyük aşk yaşadığı Doğa Rutkay' la ilişkisi bittikten sonra ayrılığı kaldıramayan Şahan Gökbakar eski sevgi l isine "Bütün ünlü kadınlarla birlikte olacağım" diye mesaj atar. Bu mesajın ardından çalışmalara başlayan Gökbakar, Beren Saat'le Kanyon'da görülür, ardından Merve Sevi'yle 3 ay aşk yaşar. Ardından Zeynep Beşerler'le adı çıkan ünlü komedyenin son icraatı Berrak Tüzünataç' la balkon sefası olur...

2:AYŞE ÖZYILMAZEL İSPİYONLADI

Şahan Gökbakar, Berrak Tüzünataç'la balkona çıkmadan iki gün önce gazeteci-popçu Ayşe Özyılmazel'le Bodrum'da teknesinde öpüşürken görüntülenir. Gökbakar'ı sabah kendisine gazete getirmesi karşılığında teşekkür için öptüğünü açıklayan Özyılmazel, ünlü komedyenle sevgili gibi anılmasının önüne geçmek için şeytani bir plan yapar ve Şahan'la Berrak'ın sabah buluşmasını gazetecilere haber verir.

Şahan'ın intikamı... Sonraki sayfada....

3:ŞAHAN NEJAT’TAN İNTİKAM ALDI

Şahan Gökbakar, Bodrum'daki yat yarışları sırasında Zeynep Beşerler'e kur yapar. Durumdan rahatsız olan Beşerler'in yardımına beyaz atlı prens Nejat İşler yetişir. Nejat'la Zeynep bardan beraber çıkarken, Şahan arkalarından "Görürsünüz siz" diyerek planını devreye sokar. İstanbul'a dönüşte İşler'in eski sevgilisi Berrak'a kur yapmaya başlayan Gökbakar, sonu balkonda biten aşk oyununu uygulamaya koyar.

4:BERRAK’TAN NEJAT’A MESAJ VAR

Ciddi ve tutkulu bir ilişki yaşayan Berrak Tüzünataç'la Nejat İşler, kimsenin bilmediği bir sebepten aniden ayrılır. Nejat'ı çok seven Berrak, onun canını acıtmak için en nefret ettiği yerden vurma planı yapar. Oynadığı sanat filmleriyle tanınan Nejat İşler'in, Recep İvedik filmleri nedeniyle hiç haz etmediği Şahan Gökbakar'la yakınlaşır. Sabah saat 05.00'te de balkona çıkarak muhteşem bir finalle mesaj ını verir.

Her şey reklam uğruna mı? Sonraki sayfada...

5:BALKONDA REKLAM ÖPÜCÜĞÜ

Recep İvedik'le milyonlarca izleyiciye ulaşan, reklam kampanyaları büyük başarı kazanan Şahan Gökbakar'a yeni filminde güzel bir partner arayan yapımcılar Berrak Tüzünataç'ta kararkılar. İkilinin sansasyonel bir haberle gazetelerin manşetlerine çıkmaları ve Recep İvedik 4'ün yüksek seyirci sayısına ulaşması için balkon sahnesi planlanır. Haber ses getirecek, Şahan-Berrak'lı film hasılat rekorları kıracaktır... TEMSİLİ RESİM Berrak Tüzünataç, Şahan Gökbakar'la sabaha karşı 05.00'te çekilen görüntülerine mahkeme kararıyla yayın yasağı getirtti. Biz de, grafiker arkadaşımız Can Baytak'tan o sabah ünlü balkonda yaşananları anlatan temsili bir illüstrasyon çizmesini rica ettik.

3