Atık varillerden oturma grubu yapıp internetten satıyor

Batmanlı kaynak ustası Necmettin Erdem, atık varilleri geri dönüştürdü. Necmettin Erdem, hurdaya atılan ya da hayvan yemliği olarak kullanılan varillerden oturma grubu yaparak internet üzerinden satmaya başladı

27 Şubat 2017, Pazartesi 11:49
A A

Batman'da 11 yıldır kaynakçılık yapan ve petrol varillerinin hurdaya atılmasını istemeyen Necmettin Erdem, bunların nasıl değerlendirilebileceğine ilişkin internette bir araştırma yaptı.

Bulduğu fikri değerlendiren Necmettin Erdem, varilleri sanat eserine dönüştürdü. Varillerden teras ve bahçeler için oturma grubu yapan Necmettin Erdem, bunları da internet üzerinden satmaya başladı.

Yaptığı takımların hem şık hem de sağlam olduğunu belirten Necmettin Erdem, “Petrol varillerini hayvan yemlikleri olarak kullanıyorduk. Daha sonra bu varilleri nasıl değerlendireceğimizi düşünürken internetten oturma grubu yapıldığını gördüm.

İNTERNETTEN SİPARİŞ ALIYORLAR

İNTERNETTEN SİPARİŞ ALIYORLAR

Ben de varilleri hurdaya gideceği yerde oturma grubu yaparak değerlendirmek istedim. Daha sonra kanepe tarzı oturma grubu yaptım. Demirden olduğu için çok sağlam oluyor.

Bahçelerde, teraslarda güzel ve sağlam duracak bir oturma grubudur. Şu anda seri imalata başladık ve sipariş alıyoruz. Sipariş geldikçe de yapıp satmaya devam edeceğiz” dedi.