Avrupa'nın ilk Trump'ı için Türkiye ideal ülke

Trump Towers Istanbul'un örnek dairelerinin açılışı için İstanbul'a gelen Ivanka Trump, Türkiye'nin, Avrupa'nın ilk Trump markalı projesini gerçekleştirmek için mükemmel bir ülke olduğunu söyledi

24 Kasım 2009, Salı 05:00
A A

ÇALIŞMALARI YAKINDAN İZLİYOR

Trump Organizasyon İş Geliştirme ve Stratejik Yatırımlar Başkan Yardımcısı Ivanka Trump, Trump Towers Istanbul projesinin temmuzda tamamlanarak ev sahiplerinin kullanımına sunulan Lounge’ı ile 3 farklı tarzda tasarlanmış örnek dairelerin açılışını yapmak için İstanbul’a geldi. Ekimde evlenen, piyasaya yeni çıkan kitabının tanıtımı için yoğun bir çalışma içinde olan Ivanka Trump, grubun gelişimini çok yakından takip ettiğini, Trump Towers Istanbul’daki örnek daireleri çok beğendiğini söyledi.

İSTANBUL'UN EN İYİSİ

Türkiye’nin, Avrupa’nın ilk Trump markalı projesini gerçekleştirmek için mükemmel bir ülke olduğunu belirten Trump şöyle konuştu: “Burada, çarpıcı dizaynından sıradışı hizmetlerine kadar her ayrıntısıyla Trump markasını ve ayrıcalıklarını anlayan, ince zevke sahip kitleye hitap etmekten mutluluk duyuyoruz. Rezidansla elde ettiğimiz başarıyı alışveriş ve ticari alanlarda yakalayacağımıza inanıyoruz. Alanında ‘en iyi’ olarak ün yapan Trump’ın İstanbul için de en iyisini yaptığına inanıyoruz.”

HEM EV HEM OFİS PROJESİ

Projede büyüklüğü 110-650 metrekare arasında değişen, Boğaziçi ve Tarihi Yarımada manzarasına hakim 202 rezidans bulunuyor. Bunun yanında ev sahiplerinin kullanımı için kütüphane, bar, şömineli oturma bölümü, iş merkezi, çocuk oyun alanları ve toplantı salonlarından oluşan 600 metrekarelik özel Lounge mevcut. Projede 36.600 metrekare alanda 187-761 metrekarelik 85 ofisin yanı sıra açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center ve SPA’dan oluşan 3.500 metrekarelik ‘Sağlıklı Yaşam Alanı’ bulunuyor.

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİL

New York, Chicago ve Las Vegas’ın ardından şimdi de İstanbul Şişli’de yer alan Trump Towers, lüksü doruklarda yaşamak isteyenler için konut konseptine ayrıcalıklarla dolu yeni bir soluk getiriyor. Trump Towers Istanbul’da ‘Hiçbir şey imkansız değildir’ anlayışıyla sunulan beyaz eldiven konsiyerj hizmeti ile daire sahiplerinin her ihtiyacı anında karşılanıyor. Aylar önce tüm biletleri tükenmiş bir gösteriye davetiye bulmak, bir müzeyi ziyaret saatleri dışında açtırmak bunlardan bazıları.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;