‘Ayakların kokuyor’ diyen kocasını boşadı, tazminat da kazandı

Kendisini misafirlerin ortasında 'Ayakların kokuyor, git yıka' sözleriyle rencide eden kocasına 150 bin liralık boşanma davası açan kadın mahkeme tarafından haklı bulundu. 'Gururum incindi' diyen kadın hem boşandı, hem de tazminat kazandı

17 Aralık 2017, Pazar 10:33
A A
İstanbul'da, bir üniversitede araştırma görevlisi olan M.K., misafirlerin içinde "Birinin ayakları kokuyor" diyerek ayaklarını kokladığı eşi S.K.'ya "Senin ayaklarınmış, git yıka şunları" diye bağırdı.
 

'HÂLÂ KOKUYOR. GİT ÇAMAŞIR SUYUYLA YIKA' 


Ayaklarını yıkayarak geri gelen genç kadının ikinci kez ayaklarını koklayan M.K., "Hâlâ kokuyor, şunları git çamaşır suyuyla yıka" dedi.


'GÖZYAŞLARI İÇİNDE ODAYI TERK ETTİ'


Gözyaşları içinde odayı terk eden kadın, herkesin içinde ayaklarını koklayan eşine "Gururum incindi" diyerek 150 bin liralık boşanma davası açtı. Durumu ağır derecede onur kırıcı davranış olarak nitelendiren mahkeme, 3 yıldır evli olan çiftin boşanmasına ve M.K.'nin 30 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.


BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU


S.K. mahkemeye sunduğu dilekçesinde, "Sürekli rencide etti. Defalarca evliliğimi kurtarmak istedim. Ama herkesin içinde ayaklarımı koklayıp bağırması son noktaydı" dedi.

Sabah

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;