Aydınspor'a hırsız dadandı

Amatör Küme'ye düştükten sonra bile bir türlü sıkıntılarını çözemeyen, Aydınlıların sırtını çevirdiği Aydınspor'da her gün bir sorun yaşanıyor

Aydınspor'a hırsız dadandı

Son bir ay içerisinde 3 kez hırsızlık olayının yaşandığı Aydın Belediyesi’ne ait Hüseyin Aksu Tesisleri’nde kulübün elinde sadece camekan içinde korunan 1966 yılından bu güne çeşitli branşlarda elde edilen kupalar kaldı.

Kulüp müdürü Muammer Kırmızı, hırsızların kupalara dokunmamasının manidar olduğunu, istedikleri anda tüm kupaları camı kırıp alabileceklerini söyledi.

'DUYARLI HIRSIZ' (!)


Hırsızların kupalara gösterdiği duyarlılığı Aydın halkının göstermediğini söyleyen Kırmızı, "Kapılara bir tekme atsan açılıyor. Kulübün içine yatak yorgan da atılmış.

İsteyen istediği gibi giriyor. Belediye Özel Kalem Müdürü’ne konuyu anlattım. Buranın bakıma, koruma altına alınmasına ihtiyaç olduğunu ifade ettim. Sanırım sesim duyulmadı.

Ara sıra tesise gelip kontrol ediyorum, ama korunmak için bıçakla geziyorum. Aydınspor bu kadar sahipsiz bırakılamaz. Yunan takımına bile bu yapılmaz. Allah’tan hırsızlar kupalara dokunmuyor. Ne yapacağımı ben de bilemiyorum" dedi.