Ay'ın Boğa burcundaki güçlü etkisi

Pazartesi, 23 Şubat 2015 - 05:00

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki güçlü etkisiyle sağlam bir başlangıç yapabilir ve her konuda geleceğimizi daha fazla düşünerek dikkatli adımlar atabiliriz. Beklentilerinizin gerçekleşeceği keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

23 Şubat Pazartesi & 24 Şubat Salı; Ay Boğa burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Boğa burcundayken işlerimizi pratik bir şekilde halledip daha sonrasında kendimize keyifli ve tembellik yapabileceğimiz ortamlar yaratmak isteriz. İşlerimizi toparladıktan sonra yavaşlar ve her şeyi ağırdan almaya başlarız. Keyfimiz her şeyden daha önemli olabilir, lükse ve rahatımıza aşırı düşkünlük gösterebiliriz. İştahımız da açık olacağı için fazla yemek yiyebilir ve kilo alabiliriz! Kokular da çok önemli olacağı için, güzel kokulara karşı zaaf gösterebilir ve kendimize yeni ve özel bir koku alabiliriz. Masaj yaptırmak için de oldukça güzel günler olabilir, sevgiliyle romantik ve tutkulu anlar yaşanabilir.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.   
*Diş operasyonları.
*Gürültü.  
*Aşırı yemek ve kilo alımı.   

Bu hafta pazartesi ve salı günleri hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

25 Şubat Çarşamba & 26 Şubat Perşembe; Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız hız kazanacak. Burcu ya da yükseleni İkizler, Terazi ve Kova olanlar kendilerini çok daha şanslı hissedebilirler. Ay İkizler burcundayken çok fazla konuşma gerçekleşebilir ve birçok bilgi sizi aynı anda ulaşabilir. Kafa karışıklıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceği bugün, değişken bir ruh hali içince olabilir ve çevremizdeki insanları şaşırtabiliriz! Yalan ve dedikoduya çok fazla dikkat etmemiz gereken bugün, gereksiz bilgi kirliliğinden de korunmamız faydalı olacaktır! Ellerimiz çok becerikli ve hızlı olacağı için birçok işi hızlı bir şekilde yapabilir, yeni bir hobiye başlayabilir veya yazarak kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.   
*Gevezelik.  
*Dedikodu.  
*Yalancılık.

Bu çarşamba ve perşembe günleri “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

27 Şubat Cuma, 28 Şubat Cumartesi & 1 Mart Pazar; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu cuma, cumartesi ve pazar günleri “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

KOÇ: Çok keyifli olacağınız ve çevreniz tarafından destekleneceğiniz bu hafta yaptığınız her şey çok beğenilebilir.
BOĞA: Kalbinizin sesini dinleyeceğiniz bu hafta önemli bir karar olabilir ve özellikle aşk hayatınızla ilgili önemli bir adım atabilirsiniz.
İKİZLER: İşlerinizin hızlanacağı bu hafta yerinizde durmayıp sürekli hareket halinde olabilir ve birçok işi hızla halledebilirsiniz.
YENGEÇ: Geçmişe özlem duyacağınız bu hafta çok özlediğiniz birini görmek ya da sesini duymak için harekete geçebilirsiniz.
ASLAN: Kibirli davranışlarda bulunup çevrenizdeki insanları tavrınızla rahatsız edebilir ve sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz.
BAŞAK: Öfkenize dikkat etmeniz gereken bu hafta haklı olduğunuz halde sert çıkışlarınızla haksız duruma düşebilirsiniz, sabırlı olun.
TERAZİ: Sevginin her halini hissedeceğiniz bu hafta sevdikleriniz tarafından şımartılabilirsiniz.
AKREP: Biraz yalnız kalmak ve kafanızı dinlemek isteyeceğiniz bu hafta çevrenizdeki herkesten bir süre uzaklaşmak isteyebilirsiniz.
YAY: Önemli bir amacınıza ulaşmak için bu hafta bir dostunuzdan yardım alabilir ve hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
OĞLAK: Sağlığınızın hassas olacağı bu hafta sağlık kontrollerinizi ihmal etmemeli ve kendinizi yormamaya özen göstermelisiniz.
KOVA: Hayata olan inancınız ya da bakış açınız bu hafta yaşayacağınız bir olayla değişebilir ve yaşam tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz.
BALIK: Söylediğiniz bir yalan ya da eksik bir bilgi yüzünden bu hafta önemli birine karşı mahcup duruma düşebilirsiniz, dikkatli olun.