Ayrılık rüzgarları mı esiyor?

En popüler çiftlerden biri olan Sinem Kobal ve Arda Turan arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor?

a
a
Pazar, 29 Ağustos 2010 - 14:00


Ayrılık rüzgarları mı esiyor?

İstanbul Fashion Week defilelerinin ardından gazetecilerin sorularını, “Özel hayatım için konuşma yasağım var, üzgünüm” diyerek yanıtlayan Sinem Kobal'ın tavrı ve Arda Turan’ın da iki gündür Galatasaray idmanlarına “Özel problemlerim var” diyerek çıkmaması, ikilinin ilişkisi hakkındaki soru işaretlerini artırdı.

"BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ"

Kelebek'in haberine göre ayrılık iddialarının doğru olmadığını söyleyen Kobal, “Çok şükür böyle bir şey yok. İkimiz de çok mutluyuz ve birlikteliğimiz devam ediyor. İnsanlar neden bizimle ilgili böyle dedikodular yayıyor anlamıyorum. Artık hakkımızda çıkan haberlerin bitmesini bekliyoruz. Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum bu bizim tercihimiz. Ama konuşmadıkça da bu tarz haberler çıkıyor. Çok şükür birlikteyiz ve birbirimizi seviyoruz. Arda’nın son günlerde maçlardan dolayı canı sıkkın ve üzülüyor. Sanırım onu üzgün gördükleri için böyle bir yalan uyduruyorlar” dedi.

"AİLEMİN İSTEMEDİĞİ YALAN"

Konuyla ilgili ulaştığımız Arda Turan ise, “Biz birbirimizi seviyoruz ve ilişkimizde herhangi bir sorun yok. Ayrılmadık ve iddia edildiği gibi sorunlar da yaşamıyoruz. Biz takım olarak sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz ve benim tek sıkıntım bu. Özel hayatımız hakkında konuşmuyoruz bu da bizim tercihimiz. Mutluyuz ve bunun dedikodularla bozulmasını istemiyoruz. Bunları bilmeniz yeterli” dedi. Arda Turan, ailesinin Sinem Kobal’ı istemediği konusunda ise, “Kesinlikle böyle bir şey yok. Bizim mutluluğumuz, ailelerimizi de mutlu eder” dedi.