Azarı işitti Sezen'e koştu

Azarı işitti Sezen'e koştu

01 Eylül 2009, Salı 17:51
A A

Sezen Aksu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı 10 gün önce telefonla arayıp ‘Kürt açılımına’ destek verdiğini söylemişti. Sezen Aksu, Başbakan’a “Sürecin güzel bir şekilde tamamlanması için elimden geleni yaparım. Annem ve babam sürecin karşısındaki kişileri iki cihanda lekeli kabul ediyor, ben de öyle görüyorum” demişti. Hülya Avşar “Sezen ne biliyor ki konuşuyor?” yorumunu yapmıştı. Avşar bu sözlerinin ardından Sezen Aksu’yu aramış. Ancak Sezen Aksu telefona cevap vermemişti. Hülya Avşar da “Sezen galiba bana kızdı, yoksa cevap verirdi” demişti.

SURATININ ŞEKLİ DEĞİŞMİŞ

Hülya Avşar’a birkaç gün önce doktor olan amcası Fevzi Avşar telefon açıp “Sezen Aksu’yu neden desteklemedin ve eleştirdin?” diye fırça atmış. Hülya Avşar “Amcamdan öyle bir fırça yedim ki, telefonda konuşurken suratımın şekli değişmiş. Yanımda oturan arkadaşlarım surat ifademi görünce korktu. Fevzi amcam beni bugüne kadar böylesine şiddetli eleştirmemişti” dedi. Öte yandan Hülya Avşar’ın bu azardan sonra Sezen Aksu’nun Kanlıca’daki evine gidip sanatçıdan özür dilediği söyleniyor. Sezen Aksu’nun da, Hülya Avşar’ı affettiği iddia ediliyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.