Aziz Yıldırım gazetecilere laf attı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gazetecilere "Patronlarınıza eğitim veremedim, size vereceğim dedi

01 Aralık 2009, Salı 15:56
A A

Fenerbahçe’de düzenlenen bayramlaşma törenine başkan Aziz Yıldırım’ın sözleri damgasını vurdu. Törene başkan Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, yönetim kurulu üyeleri, bayan basketbol ve voleybol takımı oyuncuları, diğer amatör branşların sporcuları ve kongre üyeleri katıldı.

Başkan Yıldırım, yöneticiler ve Yüksel Günay, törene gelenlerle tek tek bayramlaştı. Aziz Yıldırım, tören sırasında bayan basketbol ve voleybol takımı oyuncularını masasına davet ederek bir süre sohbet etti. Basketbolcularla yapılan bayramlaşma sırasında basın mensupları ile başkan Aziz Yıldırım arasında ilginç dialoglar yaşandı.

YILDIRIM'IN SÖZLERİ ŞAŞKINLIK YARATTI

Her zaman olduğu gibi gazetecilerin fotoğraf çekmesine sinirlenen başkan Aziz Yıldırım önce, “Tamam, yeter çekmeyin” dedi. Başkan Yıldırım’ın daha sonra gülerek söylediği, “Patronlarınıza eğitim veremedim, size vereceğim” sözleri gazeteciler üzerinde soğuk duş etkisi yarattı.

Bunun ardından muhabirlerin, “Sayın başkan bugün bayram, iyi bayramlar” sözlerine ise Yıldırım şu şok yanıtı verdi: “Zaten size her gün bayram”. Fenerbahçe muhabirleri bu sözler üzerine, “Sayın başkan biz deli değiliz” diyerek Aziz Yıldırım’ın yanından ayrıldılar.

Habertürk

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;