'Azrail yan koltukta' tweet'inden sonra ölü bulundu!

Bir süre önce ailesi tarafından kayıp müraacatı yapılan kişinin cesedi, Kemer Baraj gölünde su altındaki otomobilinin içinde bulundu. Twitter'Son olarak 10 Şubat'ta Twitter'dan attığı mesaj ise ölüm haberini verir gibiydi...

'Azrail yan koltukta' tweet'inden sonra ölü bulundu!

Aydın’da ailesinin kayıp müracaatı yaptığı kişi, Bozdoğan ilçesindeki Kemer Baraj gölünde ölü bulundu. Alınan bilgiye göre, İzmir’de bir reklamcılık firmasında çalıştığı öğrenilen Uğurhan Bilgili’den (34) Nazilli ilçesindeki ailesini ziyaret ettikten sonra haber alınamadı. Oğluna 4 gündür ulaşamadığını belirten Ayşe Bilgili, jandarmaya kayıp müracaatında bulundu.


SU YÜZÜNE ÇIKAN MAZOTTAN ŞÜPHELENDİLER


Bilgili’nin sosyal medya hesaplarını ve telefonun en son nerede sinyal verdiğini araştıran ekipler, kayıp kişinin Bozdoğan ilçesi Kemer Baraj Gölü civarında kaybolduğunu tespit etti. Çevrede araştırma yapan ekipler, su yüzüne çıkan mazottan şüphelenerek araştırmayı bu noktada yoğunlaştırdı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliğine bağlı ekiplerin dalış yaptığı gölden, Uğurhan Bilgili’nin cesedine 20 AUH 73 plakalı otomobilinin içinde ulaşıldı. Bilgili’nin, Kemer Baraj Gölü kenarında seyir halindeyken aşırı hız nedeniyle virajı alamayarak, otomobiliyle göle düştüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

'EŞİNDEN AYRI OLDUĞU İÇİN BUNALIMDAYDI' İDDİASI


Bir süre önce eşinden ayrı yaşamaya başladığı belirtilen bir çocuk babası Bilgili’nin bunalımda olduğu iddia edildi.

TWITTER'DAN ADETA ÖLÜM MESAJI VERDİ


Paylaştığı mesajdan bulundu Uğurhan Bilgili’nin en son 10 Şubat tarihinde sosyal paylaşım ağı Twitter’daki hesabından "Beni 180’le giderken görsen belki acırsın. Ölümüne gidiyor bu dersin de. Azrail yan koltukta. Ağlama sevdam. Hangi gölün yanındayım ben şu an yönümü bulmaya çalışıyorum. Ölümden de döndük şu an" mesajlarını paylaştığı görüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

AA