'B. ile öpüşüp seviştik ama seni seviyorum'

17 yaşındaki kız, başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrendiği erkek arkadaşına cepten mesaj atıp intihar etti. Polis cep telefonu üzerinde inceleme yaparken sevgilisinden şu mesaj geldi: B. ile öpüşüp seviştik, ama aramızda duygusal bir şey yok. Ben seni seviyorum

11 Kasım 2013, Pazartesi 16:52
A A

Adana'da, başkasıyla ilişkisini öğrendiği erkek arkadaşına cep telefonuyla mesaj gönderen 17 yaşındaki Y.S., oturdukları apartmanın 7’nci kattaki balkonundan atladı. Olay yerinde ölen lise son sınıf öğrencisi kızın intiharı ile ilgili inceleme sürerken, erkek arkadaşından, "B. ile öpüşüp seviştik, ama aramızda duygusal bir şey yok. Ben seni seviyorum" mesajı geldi.

Merkez Seyhan ilçesinde babasından boşanan annesi ile birlikte oturan Y.S. sabah saatlerinde cep telefonu ile konuşup, mesaj gönderdikten sonra balkona çıktı. Bir süre etrafı izleyen genç kız,  kendisini boşluğa bıraktı. Apartmanın bahçesine düşen genç kızı fark edenler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sevk edilen ekipler, lise son sınıf öğrencisi Y.S.’nin öldüğünü belirledi.

CEP TELEFONU İNCELENİRKEN...


Olayı araştıran polis ekipleri, Y.S.’nin cep telefonunu incelemeye aldı. Ekiplerin yaptığı araştırmada, İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi’nde okuyan bir genç ile Y.S.’nin arkadaş olduklarını belirledi. S.’nin sabah erkek arkadaşı ile telefon görüşmesi yaptığı, ardından da mesaj yazıp atladığı anlaşıldı. Polis ekipleri telefonu incelerken, S.’nin erkek arkadaşından mesaj geldi. Mesajda, "B. ile öpüşüp seviştik, ama aramızda duygusal bir şey yok. Ben seni seviyorum" yazılı olduğu görüldü. Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin ardından Y.S.’nin cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Polis olay ile ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Fatih KARAÇALI/ ADANA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;