Babam bir seri katil

Amerika'da evlatlık verilen Matthew Robert biyolojik annesini bulunca korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Babası bir seri katildi... Matthew 'Bu, babanızın Hitler olduğunu öğrenmek gibi' dedi

Babam bir seri katil

ANNESİNE TECAVÜZ ETMİŞ

Amerikalı Matthew Robert (41), 1968’de evlatlık verildiğini öğrendi. Matthew bir araştırma şirketi vasıtasıyla biyolojik annesine ulaştı. Annesi Terry, 1967’de uyuşturuculu bir seks partisi sırasında Charles Manson’ın kendisine tecavüz ettiğini ve hamile kaldığını anlattı. Babasının Amerika’nın Los Angeles kentinde 35’ten fazla kişiyi öldüren bir numaralı seri katillerden biri olduğunu öğrenen Matthew Robert şoke oldu.

‘ŞİDDET NEDİR BİLMEM’

İngiliz The Sun Gazetesi’ne konuşan Matthew Robert “Bu babanızın Adolf Hitler olduğunu öğrenmeniz gibi bir şey. Ben barıştan yanayım, şiddeti bilmem, böceği bile incitemem. En zoru da anneme tecavüz eden bir canavara sevgi beslemek. Onu sevmek istemiyorum ama nefret etmek de istemiyorum” dedi. Charles Manson’ın kurbanları arasında yönetmen Roman Polanski’nin 8.5 aylık hamile eşi aktris Sharon Tate de vardı.