'Babamın maaşını alayım' yalanıyla kocasını boşadı!

Adana'da yaşayan Yüksel Yıldırım adlı vatandaş, karısının 'Boşanalım da babamın maaşını kendime bağlatayım. Daha rahat geçiniriz' yalanına kanıp 4 çocuğunun annesinden ayrıldı. Kadın, çocuklarıyla birlikte sırra kadem bastı!

27 Kasım 2013, Çarşamba 11:21
A A

Adana'da 48 yaşındaki Yüksel Yıldırım, 4 çocuğunun annesi olan 38 yaşındaki karısı Ümmü C.’nin, ölen babasından maaş almak için boşandıktan sonra ortadan kaybolduğunu ileri sürdü.

Ayakkabı boyacılığı yaparak evini geçindirdiğini belirten Yüksel Yıldırım, 13 yıllık eşi Ümmü C.’nin, geçen mayıs ayında, ’Boşanalım, babamdan maaş alırım. Daha rahat geçiniriz’ diye kendisini ikna ettiğini ve kısa süre içinde tek celsede boşandıklarını söyledi.

'KENDİSİ GELMESİN BARİ ÇOCUKLARIMI GÖSTERSİN'

Ancak boşanmalarından kısa bir süre sonra eşi Ümmü C.’nin çocuklarını da alarak evi terk ettiğini anlatan Yıldırım, "Eşim aniden ortadan kayboldu. En büyüğü 11 yaşında olan çocuklarımı, 6 aydır göremiyorum. Kendisi gelmesin, ancak çocuklarımı bana göstersin. Nerede olduklarını dahi bilmiyorum. Çocuklarımın hasretinden çalışamıyorum" dedi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;