Babasını akıl hastanesine yatırmak istiyor

Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Bekir Kayacı'nın televizyon kanallarına çıkarak aleyhinde konuşmasını önlemek için yardım istediği çete lideri Ahmet Köksal Öztürk'ün kendisini polis baş müfettişi olarak tanıtarak savcılığı aradığı, baba Kayacı'ya konuşma yasağı getirttiği ileri sürüldü

Cuma, 26 Kasım 2010 - 10:10

Babasını akıl hastanesine yatırmak istiyor

İstanbul Organize Şube Müdürlüğü’nde ifade veren Kayacı’nın, babasını akıl hastanesine yatırmak için çaba gösterdiği de ifade edildi. Teknik takiplerde Kayacı ile Öztürk arasında geçen bir telefon görüşmesinde, ünlü mankenin “İnternette akıl sağlığının, ruh sağlığının bozukluğunu ispatlamak için daha önceden çıktığı sabah programlarında konuştuğu şeyleri buldum” dediği, Öztürk’ün de “Onları toparla işte bir” dediği öne sürüldü.

Başka bir telefon görüşmesinde Öztürk’ün, “Şimdi yarın o şeye gideriz Bakırköy’e. Dava açmak için vasi tayini için. Ondan sonra akıl hastanesine mi artık sevk ederler, Adli Tıpa mı? Orada da profesör var, konuşuruz orada. Ben bin liranı o avukata verdim, Ali’ye” dediği kaydedildi.

Kayacı’nın da “Tamam. Bu vasi işi hallolsunmasrafları neyse karşılarım” dediği iddia edildi.

Habertürk