Bahtiyar Ölmez dizisinin yeni bölümü ne zaman? 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bahtiyar Ölmez dizisi dün akşam özel bölümüyle ekranlara geldi. Seyirciler, yeni bölüm için sorgularını hızlandırdı. Peki, Bahtiyar Ölmez 9. yeni bölüm ne zaman? Bahtiyar Ölmez 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

07 Ocak 2018, Pazar 17:37
A A
Bahtiyar Ölmez dizisinin 9. yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Yılbaşı nedeniyle bir hafta ara veren Bahtiyar Ölmez'in özel bölümü ekranlara geldi. Seyirciler, Bahtiyar Ölmez'in yeni bölümünün ne zaman yayınlancağını araştırmaya başladı. Bahtiyar Ölmez 9. yeni bölümü ile 13 Ocak 2018 tarihinde ekranlara gelcek.

BAHTİYAR ÖLMEZ 9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Semih Öztürk, Umut Oğuz ve Gözde Okur,'un paylaştığı Bahtiyar Ölmez dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizin içeriğinde yer alacaktır.

BAHTİYAR ÖLMEZ'İN KONUSU NE?

Eski İstanbul semtlerinden birinde kendi halinde mütevazı bir yaşantısı olan Bahtiyar Ölmez, babasının mezarcılık işlerinde çalışır.Görevi cenaze nakil aracı şoförlüğüdür. Hayatının sonuna dek bu işi sürdürmek istemez. İşte tam da bu sebeple, beklenmedik bir anda karşısına çıkan eski bir dostunun "deve kuşu çiftliği" teklifine balıklama atlar. Babasının tüm birikimini büyük umutlarla bu işe yatırır. Ancak  dolandırıldığını anlamakta gecikmez. Hayallerini ve babasının tüm birikimini kaybetmenin öfkesiyle son sürat cenaze arabasını sürerken, eski dostunun hatıra olarak verdiği "deve kuşu yumurtasını" hışımla camdan dışarı fırlatır. Deve kuşu yumurtası öyle bir yere çarpar ki, Bahtiyar Ölmez'in hayatı bir daha geri dönülmez biçimde değişir.

Artık bundan sonra kendisine tıpa tıp benzeyen ünlü mafya babası Rıfat Çakar'ın hayatını yaşamak zorunda kalacaktır. Yani, başkasının dostu, başkasının düşmanı, başkasının oğlu, başkasının babası, en önemlisi de başkasının eşi olacaktır.

Bahtiyar Ölmez, Rıfat Çakar'ın yeraltı dünyasında yükselmek için ünlü baronlardan Aytekin Yavuz'un kızı Aylin'le karşılıklı çıkar ilişkisi çerçevesinde "sahte evlilik" yaptığından habersizdir. Sahte Rıfat Çakar olarak "sahte bir evliliğin" içine düşen kahramanımız, Rıfat Çakar'ın azılı düşmanı (Aylin'in eski sevgilisi) Çivi Fuat'la da kıyasıya rekabet içine girecektir.

Bahtiyar Ölmez iki hayat arasında sıkışır kalır. Bir yandan babasının ve kız kardeşinin de içinde yer aldığı "eski hayatını" idare etmeye çalışırken, diğer yandan "yeni hayatına" uyum sağlamayı başarabilecek midir? En ufak hatanın kendisinin ve sevdiklerinin hayatına mal olacağını bilen kahramanımızı heyecan ve komedi dolu sayısız macera beklemektedir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;