Baldızı için karısını öldürttü!

Baldızıyla ilişki yaşayan koca korkunç bir plan hazırladı. Koca, iki çocuk annesi eşini öldürtmek için uyuşturcu bağımlısıyla 1000 sterlin karşılığında anlaştı. Evinde saldırıya uğrayan kadın 70 defa bıçaklandı. Koca cinayetle suçlanıyor

Baldızı için karısını öldürttü!

İngiltere’nin başkenti Londra'da eşinden kurtulmak isteyen 65 yaşındaki Pakistanlı Muhammed Ali geçtiğimiz yıl Eylül ayında korkunç bir plan hazırladı.

Pakistan'da yaşayan baldızıyla da ilişki yaşayan Muhammed Ali, iki çocuğunun annesi Emine Bibi'yi öldürtmek için uyuşturucu bağımlısı arkadaşı Frederick Best'la anlaştı.

Koca bir taşla iki kuş vurmayı planlıyordu. Eşi Emine Bibi'yi öldürterek, hem sevgilisine kavuşacak hem de kadının biriktirdiği paralara el koyacaktı.

13 Eylül 2013'te iki çocuk annesi kadın evinde Frederick Best tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Talihsiz kadın 70 yerinden bıçak darbelerine maruz kaldı.

Emine Bibi olay yerinde can verirken, cesedini ev ödevini unuttuğu için eve erken gelen 11 yaşındaki oğlu buldu.

Koca Muhammed Ali ve katil zanlısı Frederick Best'in telefon konuşmalarından yola çıkan polis, kısa süre içerisinde cinayet şüphelilerini yakaladı.

Woolwich Crown Mahkemesi, koca Muhammed Ali ve Frederick Best'ı cinayetten yargıladı. İki zanlının alacakları ceza önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ntvmsnbc