Barbara Palvin son haliyle şaşırttı

23 yaşındaki model Palvin, kilolu halleriyle görüntülendi ve herkesi şoke etti

26 Temmuz 2017, Çarşamba 10:35
A A

Barbara Palvin her zaman çıktığı büyük ve ihtişamlı moda şovlarıyla bilinir. Ancak 23 yaşındaki model, salı günü Fransa’nın St. Tropez kentinde açık havada bir fotoğraf çekiminde, herkesin içinde hızlıca bir kıyafet değişikliği yaparken, modelliğin daima havalı ve ışıltılı olamayacağını kanıtladı.

Sütyen giymeyen genç model, elbisesini değiştirirken arkadaşından yardım aldı. Seksi güzel, yüzünü arkadaşına döndü ve böylece göğüslerinin açılmasını biraz da olsa önleyebildi.

Victoria’s Secret şovlarıyla dünya çapında bir üne kavuşan Barbara, elleriyle de siper olup yaşanacak bir ‘kaza’yı önledi. Soyunma odası yerine dışarıda üstünü değiştiren genç manken, pek de telaşlı görünmüyordu.

Arkadaşıyla bol bol kahkaha atan Victoria’s Secret meleği, halinden son derece memnundu. Daha sonra seksi bir kırmızı mini elbise giyen Barbara, kıvrımlarıyla şov yaptı. Saçlarını atkuyruğu şeklinde toplayan genç model, beline kalın bir altın kemer taktı.

Biraz kilo almış görünen seksi model, daha sonra da yarısı tül olan bir beyaz uzun elbiseyle kamera karşısına geçti. Saçlarını daha salaş bir atkuyruğu yapan güzel, ayakkabı giymedi ve bir taşın üzerine oturarak doğal pozlar verdi.

En son çiçekli bir elbise giyen model, saç ve makyajını değiştirmedi. Bileğine kalın bir altın bilezik taktı. 23 yaşındaki Barbara şimdiye kadar Victoria’s Secret’tan, Armani’ye kadar birçok büyük markayla çalıştı.