Barda 'Niye saçımı çektin' kavgası

Eğlenmek üzere bara giden bir grup, 'Yan bakma', 'Saç çekme' kavgasına tutuştu. Olay hastanede bitti

Barda 'Niye saçımı çektin' kavgası

Arkadaşlarıyla eğlenmek için bara giden bir grup arkadaş, yan bakma meselesi yüzünden görevliler ve müşterilerle tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü, 20 yaşındaki Cemre Ç. yaralandı. Arkadaşları yaralanan Cemre Ç.'yi alarak kaçtı.

İstanbul Beşiktaş’daki bir eğlence merkezinde “Niye yan baktın” ve “Saçımı niye çektin?” tartışmaları yüzünden çıktığı belirtilen kavgada Cemre Ç., yaralandı.
İddiaya göre, Cemre Ç., arkadaşlarıyla birlikte Ortaköy’deki tanınmış bir eğlence merkezine gitti. Saat 05.00’e kadar eğlenen 20 yaşındaki Cemre Ç., ile arkadaşı Ahmet N. E, yanlarındaki 2 kadın ve bir erkek arkadaşıyla alkol aldı. Cemre Ç. ile arkadaşlarıyla, bir süre sonra bazı müşteri ve görevliler arasında tartışma başladı. Ahmet N. E, kendilerine yan bakanlar olduğunu, kız arkadaşlarının saçının çekildiğini, kavganın da bu nedenle çıktığını öne sürdü. Kavgaya dönüşen tartışmada dövülen Cemre Ç., arkadaşları ile minibüse binerek kaçtı. Saldırganlar bu sırada minibüsün kapı camını kırdı.

Minibüstekiler Portakal Yokuşu'nda durarak polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, minibüste yaralı olarak yatan Cemre Ç., için ambulans istedi. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Cemre Ç., tedaviye alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Süleyman KAYA/İSTANBUL, (DHA)