Barış Ataş 4 yıl Trabzon'da

Trabzonspor, geçen sezon Diyarbakırspor'da forma giyen Barış Ataş ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Barış Ataş 4 yıl Trabzon'da

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde, kulüp yönetim kurulu üyesi Özer Bayraktar’ın hazır bulunduğu imza töreninde, dün prensipte anlaşılan ve bu sabah da sağlık kontrolünden geçen Barış ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzalanıldı.

Barış Ataş ise transferinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Türkiye’nin en büyük takımlarından bir tanesine geldiğim için büyük mutluluk yaşıyorum.

Diyarbakırspor’da çok güzel günlerim geçti. Başta başkan Çetin Sümer olmak üzere yönetim kurulu, teknik heyet ve personele teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"REKABETE HAZIRIM"

Kendisini rekabete hazır hissettiğini ifade eden Barış, "Orta sahada görev yapan arkadaşlarımla birlikte iyi bir rekabet içine gireceğim. Bu rekabet takımımızın başarısına katkı sağlayacak" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’a gelerek hedeflerinden bir tanesini gerçekleştirdiğini söyleyen Barış, "Şimdi burada forma giyip, şampiyonluk yaşayıp ardından milli takıma yükselmek istiyorum" dedi.

İmza töreni sonrası antrenman sahasına çıkarak basın mensuplarına görüntü veren Barış’ın yeni sezonda 21 numaralı forma giyeceği açıklandı.