Barış'tan gece kulübü açıklaması

Galatasaraylı Barış Özbek, Fenerbahçe derbisi öncesi geç saatlere kadar dışarıda olduğuyla ilgili haberleri yalandı

28 Ekim 2009, Çarşamba 17:37
A A

Galatasaray Televizyonu’na açıklama yapan Barış, "Haberi duyduğumda çok güldüm. Bir iddia var ortada ve bu çok gülünecek bir iddia. Bu iddia doğru değildir" dedi.

Barış Özbek, Galatasaray’ın futbolcusu olduklarını, nerede, ne yapılacağını iyi bildiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Hocamız bize kamp programı yapmıyor. Bu bizim maç öncesi bir şeyler yaptığımız anlamına gelmiyor. Ben o gün kamptan önce yemek yiyebilirim. Nerede yemek yediğim önemli değil.

'TESİSLERDE UYUDUM'

Ben o gece kendi tesislerimizde uyudum. Böyle iddialara gerçekten gülünür. Ben bunu açıkçası anlamıyorum. Bizim takımı yıpratmak istiyorlar. Yenildiğimiz bir maçtan sonra böyle saçma sapan haberler çıkıyor. Bunlar bizi gerçekten çok güldürüyor. Biz bunları ciddiye almıyoruz. Taraftarlarımızın da bunları kaale almasını istemiyoruz."

Sarı-kırmızılı takımın futbolcusu, yemek yediği yerin Galatasaray’da bütün futbolcuların gittiği bir yer olduğunu ifade ederek, "Maç öncesi, maç sonrası hep birlikte oraya gideriz, yemeğimizi yeriz. Evet maçtan öncesi oraya gittim, ama yemeğimi yedim ve geldim. Gece kulübüne gitmişim, gece 2’ye kadar parti yapmışım gibi yansıtılıyor. Bu tür haberlerin çıkması beni hem şaşırtıyor hem de güldürüyor" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;