'Başarının sırrı ciddiyet'

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral, takımın başarısının sırrının ciddiyet ve çalışma olduğunu ifade etti

12 Ekim 2009, Pazartesi 19:21
A A

Uğur Boral, FBTV’ye yaptığı açıklamada, bu sezon ligde yaptıkları 8 karşılaşmayı da kazandıklarını hatırlatarak, "8’de 8 başarımız ciddiyetle alakalı bence. Çok ciddi çalışıyoruz. Antrenman programını en ciddi şekilde yapıyoruz. Saha içine girince yüksek konsantrasyona devam ediyoruz.

Fazla forma şansı bulamayan oyuncular olarak, iyi çalışmalıyız ki oynayan oyuncular kendilerine dikkat etsinler. Bu, onları da motive ediyor. Takımın başarısı buradan geliyor. Sakat arkadaşlarımız iyileşmeye başladılar. Herşey çok güzel gidecek diye düşünüyorum" diye konuştu.

'ANTRENMANLAR ÇOK KEYİFLİ'
Bu hafta deplasmanda Gaziantepspor ile yapacakları karşılaşmanın hazırlıklarını yoğun bir biçimde sürdürdüklerini belirten Boral, şunları kaydetti: "Çok yoğun çalışmalar var. Geçen hafta daha bir yoğundu. Bu hafta daha çok topla çalışmaya başladık. (A)2 takımıyla hazırlık karşılaşması yaptık.

O da iyi bir tecrübe oldu bizim için. Şu ana kadar herşey çok güzel görünüyor. Antrenmanlar çok keyifli gidiyor. Milli takımdaki arkadaşlarımız yok ama biz de burada onların eksikliğini yaşatmamaya çalışıyoruz. Üst üste galibiyetlere devam etmek istiyoruz. Çalışmalar hep bunun doğrultusunda, inşallah böyle devam ederiz."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;