Başbakan bayram tıraşı oldu

Başbakan Erdoğan bayram tıraşı oldu, taksicilerin dertlerini dinledi

Başbakan bayram tıraşı oldu

Libya dönüşü İstanbul'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, güne bayram tıraşı olarak, vatandaş ve taksicilerin dertlerini dinleyerek başladı. 

AYNI KUAFÖRE GİTTİ

Başbakan Erdoğan, saat 10.00 sıralarında Kısıklı'daki evinin yakınındaki First Class Erkek Kuaförü'ne geldi. Geçen Ramazan Bayramı arifesinde de aynı berbere tıraş olan Başbakan, 10 dakika kadar kuaför Özgür Usta'yı beklemişti. Özgür Usta ise, gecikmenin Başbakan için ne özel malzeme almaya gitmesinden kaynaklandığını belirtmişti. Bu tıraş sırasında dışarıdan görüntü alabilen basın mensupları bu kez, polis tarafından kuaföre yaklaştırılmadı. Başbakanın tıraş olduğunun görüldüğü cama konulmuş bez bir perde, görüntü almayı engeledi.

PLAKA VERGİSİNDEN ŞİKÂYET ETTİLER

45 dakika kadar kuaförde kalan Başbakan Erdoğan, daha sonra dışarıda vatandaşlarla selamlaştı, dertlerini dinledi. Daha sonra yürüyerek geldiği yolun karşısındaki Çamlıca Turizm Taksi Durağı'na giren Erdoğan, burada da taksici esnafıyla sohbet etti. Taksiciler, Başbakan Erdoğan'a plaka vergilerinden şikayette bulundular ve geçim sıkıntılarından dert yandılar.

Başbakan Erdoğan, daha sonra yeniden evine döndü.

Asım GÜNEŞ/İSTANBUL, (DHA)