Başbakan Erdoğan'a doğum günü ilgisi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum günü olduğunu duyan vatandaşlar, Kısıklı'daki evine gelmeye devam ediyor

Pazar, 26 Şubat 2012 - 21:40

Başbakan Erdoğan'a doğum günü ilgisi

 Akşam saatlerinde doğru Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Takımı kaptanı ve Genel Koordinatörü Erdoğan’ın yeni yaşını kutlamak için Kısıklı’ya geldi. Bazı vatandaşlar da ellerindeki bez afişi açarak Erdoğan’ın doğum gününü kutladı.

ADANA İDMANYURDU KADIN FUTBOL TAKIMINDAN FORMA VE ARMA


59’uncu yaş gününü kutlayan Başbakan Erdoğan’a vatandaşların ilgisi sürüyor. Akşam saatlerine doğru Kısıklı’ya gelen Adana İdmanyurdu kadın futbol takımı kaptanı ve genel koordinatörü Başbakan’a korumaları aracılığıyla forma gönderdi.Genel Koordinatör Tayfun Kaplan, Çamlıcaspor kadın futbol takımıyla maç yapmak için İstanbul’a geldiklerini belirtti.

Başbakan’ın doğum günü olması dolayısıyla Kısıklı’ya geldiklerini ifade eden takım kaptanı Songül Paksoy ise, "Biz de Başbakanımızın hem bugün doğum günü hem de geçmiş olun ziyareti yapalım, dedik. Başbakanımız bize teşekkür etti. Sporcu kızlarımız bize mektup yazsın, dedi. Takım olarak da takımımızın formasını, kulüp armamızı ve mektubumuzu gönderdik Başbakanımıza. Hem doğum gününü kutladık hem de geçmiş olsun dedik" diye konuştu.
Songül Paksoy,  " Futbol çok seven bir başbakanımız var. Bayan futbol takımı olarak bizi de bilsin. Türkiye’de bir bayan süper lig olduğunu bilsin istedik. Geçmiş olsun diledik ve doğum gününü kutladık. İnşallah Başbakanımızın desteğiyle ülkemizde bayan futbolu inşallah gelişir ve kendisi de bayanlarımıza destek olur. Bunu istiyoruz " diye konuştu.

VATANDAŞLAR BEZ AFİŞLE KUTLADI

Bu arada bez bir afişe yazdıkları mesajla Başbakan Erdoğan’ın doğum gününü kutlamak isteyen vatandaşlar da Kısıklı’daydı. Başbakanlık korumalarıyla görüşen vatandaşlar afişi evin karşısında açabileceklerini öğrenince Erdoğan’ın evinin karşısına geçti. Vatandaşlar ellerindeki " Sayın Başbakanımız doğum gününüz kutlu olsun. 26 Şubat 1954’te Türkiye’nin güneşi doğdu " bez afişi açtı. Küçük çocuklar ise, Erdoğan’a doğumgünü mesajı gönderdi.

Pınar ÇITAK KOYGUN - Ozan URAL / İSTANBUL, (DHA)