Başkent'te esrarengiz iki ceset bulundu

Ankara'nın Kazan ilçesinde, bir genç kızın otomobilde, bir genç erkeğin de ağaca asılı halde cesetleri bulundu. Olay yerinde “Seni seviyorum, başkasına yar etmem” yazılı not elde edildi

22 Ekim 2010, Cuma 20:46
A A

Kazan ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Orhaniye Mahallesi'nde oturan vatandaşlar, yerleşim bölgesine uzak ağaçlık alanda, park halindeki bir otomobilin içinde bir genç kızın, otomobilin yakınındaki bir ağaçta da bir erkek cesedi olduğunu görerek, durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri, cesetlerin Batıkent'te oturan Ceren Demirtay (20) ve Yenimahalle ilçesinde oturan Sefa Ercan'a (23) ait olduğunu belirlendi. Ceren Demirtay'ın boğularak öldürülmüş olabileceği kaydedildi. Olay yerinde “Seni çok seviyorum başkasına yar etmem” yazılı bir not bulunduğu ileri sürüldü.

Gençlerin ailelerinin dün polis merkezlerine giderek, çocukları için kayıp ihbarında bulundukları öğrenildi. Gençlerin cesetleri kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

(A.A.)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;